Üsküdar Hurdacı

Üsküdar hurdacı hurda demir, bakır, sarı, alüminyum, çinko, kablo, paslanmaz, kurşun, alkopat, pimapen, beyaz kâğıt, krom, çelik, plastik ve benzeri hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Üsküdar hurdacı firması olan Hürmetsan Metal, bütün hurdaları yüksek fiyattan almasıyla bilinmektedir. Herkese yüksek fiyattan hurda alım kolaylığını sağlayan firmamız, uzman ekibiyle Üsküdar’da her mahalleye hizmet vermektedir. Hürmetsan metal Üsküdar’da her nevi hurda alımı, fabrika yıkım söküm, çıkma raf alımı, çıkma panel alımı, çıkma çelik çatı demiri alımı, Npı, Npu, Hea, İpe demiri alımı, çıkma çatı sacı alımı, 2.el sandviç panel alımı ve benzeri hizmetler vermektedir.

Üsküdar’da hurda alımı, 2.el hizmet, yıkım söküm hizmeti, fabrika bozumu ve benzeri faliyetlerimiz hakkında sayfamızdan gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz. Bölge içerisinde aktif olarak hurda alan Üsküdar hurdacı firmamız her nevi hurdaları adresinizden alım yapmaktadır. Üsküdar civarında hurda satmak isteyenlerin ilk tercihi Hürmetsan metal hurdacı firmamızdır.

Bunun sebebi ise Hürmetsan Metal’in müşteri memnuniyetini sağlayan hizmetleridir. Hurda alım işlerinde müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanabilmesi için her hizmet gözden geçirilmektedir. Böylelikle firmamız bünyesine yeni hizmetler eklenmekte ve size sunulan hizmetler de geliştirilmektedir. Sonuç olarak Üsküdar’da hurda alım işleri daha verimli şekilde yürütülmektedir.

Üsküdar hurdacı firmanız olarak başta hurda demir olmak üzere her nevi hurdaları adresinizden kendi araçlarımız ile gelip alıyoruz. Üsküdar’da hurda demir, bakır, sarı, alüminyum, paslanmaz, çinko, kurşun, kablo, bronz, plastik, beyaz kağıt, zamak, nikel, alkopat, pimapen ve benzeri hurdaları yüksek fiyattan alan hurdacı firmasıyız. Hürmetsan metal Üsküdar’da fabrika yıkım sökümü, çelik çatı sökümü, çelik konstrüksiyon sökümü, fabrika bozumu gibi işlerinizi yapmaktadır.

Üsküdar’da çelik konstrüksiyon yapıların sökümünü yapan hurdacı firmamız 2.el çatı paneli, çatı sacı, çelik çatı makası, Npı demiri, Npu demiri, Hea demiri ve benzeri malzemelik demirlerin alımını yapmaktayız. Hürmetsan metal yıkım söküm işleriniz için size Üsküdar’da en iyi hizmet ve hurda fiyatlandırması yapan hurdacı firmasıdır.

Üsküdar, oldukça geniş bir bölgeye kurulmuştur. Hurdacı firması arayanlar, bu bölgelerin tümünde hizmet verebilen firmalara yönelmelidir. Bu firmalar daha iyi hurda alımları yapabilmekte ve sizlere hurda fiyatı olarak en yüksek fiyatı sağlayabilmektedir.

Hürmetsan Metal ise tam olarak bu özelliklere sahip bir hurdacı firmasıdır. Firmamız, her bölgeden hurda alımı yapabilmektedir. Bu tür hizmetlerimiz, müşterilerimizin daha verimli satış yapabilmesi adınadır. Bir hurdacı firmasında her türlü hurdacılık hizmetlerini arayanlar, hemen Hürmetsan Metal’e danışmalıdır.

 • Üsküdar Her Nevi Hurda Alımı,
 • Üsküdar 2.el Raf alımı,
 • Üsküdar Fabrika Yıkım Söküm
 • Üsküdar 2.el Sandviç Panel Alımı,
 • Üsküdar Çelik çatı sökümü,
 • Üsküdar Npu, Npı, Hea, İpe, Hep Demiri Alımı,
 • Üsküdar Çelik Konstrüksiyon Sökümü,

Üsküdar Hurdacı Firması Hürmetsan Metal

Üsküdar hurdacı firması Hürmetsan metal bölge genelinde her nevi atık hurdaları adresinizden güncel kg fiyatından alım yapmaktadır. Hassas kantarda tartım yapılan hurdalar size vermiş olduğumuz kg fiyatından anında nakit olarak ödemesi yapılmaktadır. Üsküdar’da adresten hurda alımı yapan hurdacı firmamız yükleme, tartım ve benzeri işlerinizi kendi uzman ekiplerince yapmaktadır.

Hurda alımı ve diğer hizmetlerimiz firmamız bünyesinde çalışan uzman ekibimiz tarafından size zahmet verilmeden gerçekleştirilmektedir. Üsküdar ve civarında olan tüm işleriniz firmamız tarafından en kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmaktadır. Hürmetsan metal bu civarda size en yüksek hurda ücreti öden geridönüşüm firmasıdır.

Her Üsküdar hurdacı firması aynı hurda alım fiyatlarına sahip olacak diye bir durum söz konusu değildir. Üsküdar hurdacılar, hem müşteri memnuniyetini sağlayacak hem de firmayı zarara uğratmayacak fiyatlar belirlemelidir. Bilindiği üzere firmamızın en büyük hedefi her bölgede müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesidir. Bu da firmamızın yüksek fiyatlarıyla mümkün olmaktadır.

Üsküdar güncel hurda fiyatı yüksek olan hurdacı arayanlar, Hürmetsan metal firmamızı tercih etmelidir. Firmamız, her koşulda fiyatlarını yüksek seviyelerde tutmakta ve müşterilerinin kâr oranını düşünmektedir. Hürmetsan Metal, her nevi hurda alımı yapmakta olup özellikle tonajlı hurda alımına önem vermektedir.

Üsküdar hurdacı firmanız olarak hurda demir, sarı, kablo, bakır, kurşun, çinko, paslanmaz, kağıt, bronz, alüminyum ve benzeri hurdaları alım yapıyoruz. Bu konuda firmamızın uyguladığı bir ayrım söz konusu değildir. Her nevi hurda, firmamızın yüksek fiyatlandırmalarıyla alınmaktadır. Hurdacı firmamız, tonaj ve kilogram fiyatları üzerinden Üsküdar’da hurda alımı gerçekleştirmektedir.

 • Üsküdar hurda demir alımı yapan firmalar,
 • Üsküdar hurda bakır alımı yapan firmalar,
 • Üsküdar hurda alüminyum alımı yapan firmalar,
 • Üsküdar hurda sarı alımı yapan firmalar,
 • Üsküdar hurda paslanmaz alımı yapan firmalar,
 • Üsküdar hurda kablo alımı yapan firmalar,
 • Üsküdar hurda çinko alımı yapan firmalar,
 • Üsküdar hurda kurşun alımı yapan firmalar,
 • Üsküdar hurda kağıt alımı yapan firmalar,
 • Üsküdar hurda bronz alımı yapan firmalar,
 • Üsküdar hurda zamak alımı yapan firmalar,
 • Üsküdar hurda plastik alımı yapan firmalar,
 • Üsküdar hurda pimapen alımı yapan firmalar,
 • Üsküdar hurda alkopat alımı yapan firmalar,
 • Üsküdar hurda krom alımı yapan firmalar,
 • Üsküdar her nevi hurda alımı yapan firmalar,
 • Üsküdar karışık hurda alımı yapan firmalar,
 • Üsküdar fabrika yıkım söküm hizmeti,
 • Üsküdar 2.el raf alımı yapan hurdacı,
 • Üsküdar çıkma sandviç panel alan hurdacı firması,

Hürmetsan metal Üsküdar’da bütün hurdaların alımında yüksek fiyat seviyelerine sahiptir. Üsküdar hurdacı firmanız olarak her nevi hurda alımında piyasanın%20 daha fazla üstünde hurda ücreti ödüyoruz. Üsküdar’da hurda satmak için bizimle dilediğiniz an irtibata geçerek elinizdeki hurdalar için en iyi teklifimizi alabilirsiniz.

Üsküdar Hurda Demir Kg Fiyatları

Üsküdar’da müşterilerimizin yüksek kazanç sağladığı satışların başında hurda demir satışı gelmektedir. Hürmetsan Metal, hurda demir satışı yapmak isteyen herkese yüksek fiyat teklif etmektedir. Böylelikle elde edilmesi planlanan normal seviyelerden daha yüksek olmaktadır. Üsküdar hurda demir alımı işleriyle öncelikli olarak doğal kaynakların korunması amaçlanmaktadır. Bilindiği üzere sizlerden alınan hurda demirler, geri dönüşüme gönderilmektedir.

Geri dönüştürülen hurda demirler, doğal kaynakların gereksiz kullanılmasının önüne geçilmesini sağlamaktadır. Demir, her yerde kullanılan en kapsamlı metal olarak adlandırılmaktadır. Hürmetsan metal, Üsküdar güncel hurda demir fiyatları üzerinden olabilecek en yüksek fiyattan bu hurdaları da almaktadır. Demir; Otomotiv, inşaat, hava yolu, makine ürünleri, teknolojik eşyalar ve döküm sanayisinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu sektörlerde oluşabilecek bütün hurda demirler de Hürmetsan Metal tarafından en hızlı şekilde alınmaktadır.

Hürmetsan metal Üsküdar’da her nevi ağır tonajlı makine hurdası, inşaat demir hurdası, enjeksiyon makinesi, tekstil makinesi, yangın merdiveni, asansör hurdası ve benzerlerini alım yapmaktadır. Hurda alımında yıkım söküm kesim işleriniz firmamız tarafından yapılmakta olup çıkan hurdalar en yüksek fiyattan alınmaktadır. Üsküdar hurdacı firmamız hurda kalorifer kazanı, hurda havalandırma kanalları, hurda demir direk, hurda profil, hurda demir boru, hurda döküm petek, hurda chiller grubu, hurda konteyner ve benzeri hurda çeşitlerini alıyoruz.

Üsküdar’da hurda demir alan firmalar arasında sizlere en iyi hizmeti sunan firmamız her nevi hurdaların alımını yapmakla sizlere bunu kanıtlar niteliktedir. Yüksek fiyat garantisi sunan firmamız tüm hurda alım işlerinde nakit olarak hurda ücretini sizlere anında elden veya istenilen hesaba ödemektedir.

Üsküdar hurda çatı sacı, hurda çit, hurda demir talaşı, hurda çelik halat, hurda komresör, hurda ekovat, hurda asansör motoru, hurda asansör rayı, hurda kepenk, hurda demir kapılar, hurda raf, hurda klima, hurda klima santralleri, asma tavan hurdası ve benzeri hurdalar firmamız tarafından adresinizden alınmaktadır. Üsküdar geridönüşüm firmamız sadece bu hurdaları almakla kalmayıp Üsküdar’da hurda inşaat iskelesi, hurda inşaat kırpık demiri, hurda sülo, hurda helezyon, hurda trafo, hurda inşat kalıbı, hurda triko kalıp, hurda tünel kalıp, hurda inşaat malzemeleri, hurda pano, hurda kepeng, hurda çatı makası, şantiye hurdası gibi tüm hurda çeşitlerinin alımını yapıyoruz.

Hürmetsan metal Üsküdar hurdacılar arasında tercih edeceğiniz en iyi hurdacı firmalarından biridir.Firmamız içeriğinde demir olan her nevi hurdayı adresinize kadar gelip yerinden almaktadır. Tonajlı ve yüksek miktarda olan hurda demirler için firmamız size en uygun araçları ile hizmet vermektedir. Toplu hurda alımında hurda yükleme vincimiz ile sizlere en hızlı hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar hurda firması olan Hürmetsan metal son teknoloji hurda alım ekip ve ekipmanları ile sizlere en ileri hurda alım hizmeti sunmaktadır. Hürmetsan metal Üsküdar’da  her türden hurda demirleri güncel fiyattan adresinizden kendi araçları ile gelip almaktadır.

Hürmetsan Metal Üsküdar’da Hurda Demir Alan Hurdacı

Üsküdar hurdacı firmanız hürmetsan metal her nevi demir hurdasını sizlerin adresinden yüksek kg fiyatından gelip almaktadır. Üsküdar hurdacı firmamıza yüksek fiyattan hurda demir satmak için bizi arayıp elinizdeki hurda demirlere en yüksek teklifimizi alabilirsiniz.

 • Üsküdar DKP hurda demir alımı,
 • Üsküdar makine demir hurdası alımı,
 • Üsküdar bonus hurda demir alımı,
 • Üsküdar hurda çelik demir alımı
 • Üsküdar ekstra hurda demir alımı,
 • Üsküdar hurda döküm demiri alımı,
 • Üsküdar 1. sınıf hurda demir alımı,
 • Üsküdar inşaat yıkım hurdası alımı,
 • Üsküdar pik demir hurdası alımı,
 • Üsküdar karışık hurda demir alımı,
 • Üsküdar her nevi hurda demir alımı,
 • Üsküdar tonajlı hurda demir alımı,

İşleriniz hem hızlı hem de yüksek fiyat teklifleriyle yapmaktadır. Bu hizmetlerimizle birlikte, Hürmetsan Metal firmamız Üsküdar hurda demir alımları için en çok tercih edilen firma olmayı başarmıştır.

 • Üsküdar hurdacı hurda demir alan hurdacılar,
 • Üsküdar’da yüksek fiyata hurda demir alan firma,
 • Üsküdar en yakın hurdacı firması,
 • Üsküdar hurdacılık her nevi hurda demir alımı,
 • Üsküdar hurdacı bina yıkım sökümü,

Üsküdar hurdacı firmamız hürmetsan her nevi hurda demir alımı yapmakta olup satmak istediğiniz hurda demirleriniz için size en iyi hurda demir ücreti vermektedir.Üsküdar’hurda demir alım satım işleriniz için hürmetsan metal sizlere yüksek kg fiyatı vermektedir. Üsküdar’da hurda demirin kilosu ne kadar hemen bizimle iletişime gerek anında fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Üsküdar Hurdacı Güncel Hurda Kablo Kg Fiyatı

Üsküdar hurdacı firmamız tarafından belirlenen hurda kablo fiyatları, müşterilerimizi memnun edecek seviyededir. Bütün hurdaların fiyatlarını yüksek tutan firmamız, hurda kablo alımlarını da en tavan fiyatlardan yapmaktadır. Böylelikle Üsküdar içerisindeki herkes hurda kablo satışlarından yüksek kazançlar elde edebilmektedir. Üsküdar güncel hurda kablo fiyatı için danışmanız gereken ilk firma Hürmetsan Metal’dir. Firmamız, piyasanın en güncel fiyatlarına sahip olan bir hurdacıdır.

Bundan dolayı en doğru alım fiyatları da firmamızda bulunmaktadır. Hurda kablo olarak değerlendirebileceğimiz çok sayıda kablo türü bulunmaktadır. Bu kablo türlerinin fiyatları, kablonun içerisindeki bakır oranına göre belirlenmektedir. Hurda kablolar yüzdelik bakır oranına göre firmamız tarafından en doğru orandan hesaplanmakta olup sizlere net kg fiyatı verilmektedir.Firmamızda bütün hurda kablo türlerini yüksek kilogram fiyatından almaktadır.

Hurda kabloların içeriğinde ciddi oranlarda bakır hurdası bulunmaktadır. Üsküdar hurda kablo fiyatları, kablo içeriğindeki bakırlara göre belirlenmektedir. İçeriğinde bakır oranı fazla olan hurda kablo daha yüksek fiyatlara sahip olmaktadır. Her hurda kablo türünün içeriğindeki bakır oranı farklı seviyelerdedir. Dolayısıyla söz konusu kablo türlerinin, Üsküdar hurda kablo alım fiyatları da farklı olmaktadır.

Hürmetsan Metal Üsküdar’da hurda karışık kablo alımı, hurda antigron kablo alımı, hurda yer altı enerji kablosu alımı, TTR hurda kablo alımı, çelik zırh hurda kablo alımı ve hurda fare yemez kablo alımı gibi bütün alım işlerini yapmaktadır. Üsküdar ve semtlerine hurda alım hizmeti veren hurdacı firmamız, hurda kablo satışı yapmak isteyen herkesin tercihidir.

Üsküdar’da Hurda Kablo Alan Hurdacı Hürmetsan Metal

Üsküdar hurdacı firması olan hürmetsan metal Üsküdar’da her nevi hurda  bakır ve alüminyum kablo alımı yapmaktadır. Hurda kablo alan Üsküdar hurdacılar arasında firmamız sizlere yüksek fiyat teklif etmektedir.Üsküdar hurda kablo alım satımı için tercih edeceğiniz en iyi hurdacı firmanız oluyoruz.Her nevi hurda kablolar Üsküdar ve civarından firmamız tarafından adresinizden güncel kg fiyatından alınmaktadır.

 • Üsküdar hurda tek damar kablo alımı,
 • Üsküdar hurda yer altı enerji kablosu alımı,
 • Üsküdar hurda fareyemez kablo alımı,
 • Üsküdar hurda tesisat kablosu alımı,
 • Üsküdar hurda ethernet kablosu alımı,
 • Üsküdar hurda telefon kablosu alımı,
 • Üsküdar hurda antigron kablosu alımı,
 • Üsküdar hurda ttr kablo alımı,
 • Üsküdar hurda karışık kablo alımı,
 • Üsküdar hurda çelik zırhlı kablo alımı,
 • Üsküdar hurda asansör kablosu alımı,
 • Üsküdar hurda bina içi tesisat kablosu alımı,
 • Üsküdar hurda data kablosu alımı,
 • Üsküdar hurda izoleli kablo alımı,
 • Üsküdar hurda makara kablo alımı,
 • Üsküdar hurda internet kablosu alımı,
 • Üsküdar hurda yüzde % 50 bakır oranlı kablo alımı
 • Üsküdar hurda yüzde 65 bakır oranlı kablo alımı
 • Üsküdar hurda 3×5 mm kablo alımı,
 • Üsküdar hurda 3×10 mm kablo alımı,
 • Üsküdar hurda 4×3 mm kablo alımı,
 • Üsküdar hurda 3×2.5 mm kablo alımı,
 • Üsküdar hurda 4×20 mm kablo alımı,
 • Üsküdar hurda 3×3 mm kablo alımı,
 • Üsküdar hurda 3×1.5 mm kablo alımı,
 • Üsküdar hurda 4×18 mm kablo alımı,
 • Üsküdar hurda 3×25+16 mm kablo alımı,

Üsküdar’da her  türden hurda kablo alımı yapan hurdacı firmanız Hürmetsan metal elinizdeki kablonun çeşidine göre en iyi ücret teklifi vermektedir. Üsküdar’da sizlerden alınan hurda kablolar kablo kırım tesisimizde son teknolojik makinelerde bakırın plastikten ayrıştırılması yapılarak bakır ve plastik geridönüşüme kazandırılmaktadır. Bu sayede hurda kabloları soymadan firmamıza satış yaparak en yüksek ücreti alabilirsiniz.

Üsküdar hurda kablo alım fiyatlarımız için firmamızla dilediğiniz an irtibata geçerek satmak istediğiniz kablonun güncel fiyatını anında öğrenebilirsiniz. Hürmetsan metal  hurda kablo fiyatları bakır borsasının durumuna göre anlık olarak güncellenmekte ve sizlere en doğru bilgi verilmektedir.

Üsküdar’da Hurda Sarı Alan Hurdacı Firmaları

Hurda sarı, çok değerli bir hurdadır. Bunun nedeni ise sarının en önemli alaşım maddelerinden olmasıdır. Üsküdar hurda sarı alanlar, farklı özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Firmamız da yüksek fiyattan hurda sarı alımları ve anında hurda sarı alımı gibi hizmetleriyle ön plana çıkmayı başarmıştır. Bu hizmetler neticesinde, Üsküdar hurda sarı alım işleri için firmamızın sıkça tercih edildiği görülmektedir. Sarı, bakır madenine çinko eklenmesiyle üretilmektedir.

Bunun yanında sarı alaşımının içeriğinde; kalay, kurşun, nikel, mangan, demir, alüminyum ve fosfor da bulunmaktadır. Sarı üretiminde kullanılan bu madenler, hurda sarı fiyatlarının yükselmesinde de etkilidir. Üsküdar hurdacı firmamız, sarı hurda olarak nitelendirilen bütün hurdaları başarıyla alabilmektedir. Yapılan bütün alımlar, hurdaların bulunduğu yerden gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetimizle beraber müşterilerimizin daha rahat satış yapabilmesine olanak sağlanmaktadır.

Üsküdar hurda sarı fiyatları sarı hurdaların çeşidine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle kızıl sarı hurdası Üsküdar’da en yüksek fiyata aldığımız sarı hurda çeşididir. Üsküdar hurdacı firması olarak kızıl sarı hurdalar için Hürmetsan metal en yüksek kg fiyatını vermektedir. Üsküdar’da kızıl sarı talaşı da alan firmamız her nevi sarı hurdası ve talaşı için yüksek kilogram fiyatı vermektedir.

Üsküdar’da hurda sarı alan firmalar arasında hurdacı firmamız yüksek kilogram fiyatı veren hurdacı firmasıdır. Üsküdar’da hurda sarı satmak için firmamızdan günün her saatinde güncel sarı fiyatı alabilirsiniz. Her nevi sarı hurdası alan Üsküdar hurdacı firmamız bütün sarı hurda çeşitleri için en yüksek kg fiyatını sunmaktadır.

Üsküdar Hurda Sarı Kg Fiyatı

Üsküdar’da hurda sarı fiyatları firmalar arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Güncel hurda sarı fiyatından hurda alan Üsküdar Hurdacı firmanız hürmetsan metal her nevi sarı hurdası için yüksek alım fiyatı sunmaktadır. Üsküdar’da hurda sarının kilosu ne kadar sorusu firmamızın sıklıkla karşılaştığı sorulardan biridir. Üsküdar hurdacı firmanız olarak hurda sarının Üsküdar’da alım kg fiyatı hakkında firmamızla iletişime geçmeniz durumunda bilgi alabilirsiniz. Üsküdar hurdacı firmanız olarak her nevi sarı hurdaları yüksek fiyattan alıyoruz.Üsküdar hurda sarı fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle aşağıdaki kanallardan iletişime geçebilirsiniz.

 • Üsküdar Sarı hurda araiş MS-70 fiyatı,
 • Üsküdar Hurda kızıl sarı fiyatı,
 • Üsküdar Sarı hurda araiş MS-64 fiyatı,
 • Üsküdar Sarı hurda araiş MS-58 fiyatı,
 • Üsküdar Sarı hurda  radyatör fiyatı,
 • Üsküdar Hurda kırkambar sarı fiyatı,
 • Üsküdar Hurda su saati fiyatı,
 • Üsküdar Hurda fosfor bronz araiş fiyatı,
 • Üsküdar Hurda sarı vana musluk fiyatı,
 • Üsküdar Hurda sarı çubuk ucu fiyatı,
 • Üsküdar Hurda sarı kızıl talaşı fiyatı,
 • Üsküdar Hurda sarı karışık fiyatı,
 • Üsküdar Hurda sarı pirinç fiyatı,
 • Üsküdar Hurda sarı dişli fiyatı,
 • Üsküdar Hurda sarı levha fiyatı,
 • Üsküdar Hurda sarı lema fiyatı,
 • Üsküdar Hurda sarı tesisat fiyatı,
 • Üsküdar hurda sarı batarya fiyatı,

Üsküdar’da  alım yapılan hurda sarılar çeşit ve türlerine göre ayrı ayrı fiyatlandırılmaktadır. Üsküdar hurdacı firmanız olarak pirinç sarı hurdaları güncel fiyattan adresinizden en kısa sürede alım yapmaktayız. Hassas kantarda tartım yapılan sarı hurdaları size vermiş olduğumuz kg fiyatından anında nakit ödeme yaparak adresinizden alıyoruz. Hürmetsan Metal  benimsediği hizmet anlayışı neticesinde bütün bu sarı hurdalarını tarafınızdan en yüksek fiyata almaktadır. Uzman çalışan kadromuz, bulunduğunuz konuma gelerek en kısa süre içerisinde hurda sarı alımını gerçekleştirmekte olup hurda sarı ücretinin ödemesini de yapmaktadır.

 • Üsküdar hurda sarı alan yerler arasında Hürmetsan metal daima ilk tercih edilen hurdacı firmasıdır. Üsküdar’da hurda sarı satmak için firmamızı tercih edenler ellerindeki sarı hurdalar için piyasanın%20 daha fazla üstünde firmamızdan fiyat alabilirler.
 • Üsküdar’da hurda sarı alan firmalar arasında sizlerde hürmetsan metali tercih ederek en yüksek hurda sarı kilogram fiyatından firmamıza hurda sarı satışı yapabilirsiniz. Hürmetsan metal Üsküdar’da tonajlı olan hurda sarılar için ekstra fiyat avantajı sunmaktadır. Yüksek miktarda olan sarı hurdalar için firmamız müşterilerine daha fazla kg fiyatı vermektedir. Toplu hurda sarı alımı yapan Üsküdar hurdacı firmamız her miktardan sarı hurdaları nakit ödeme ile adresinizden kendi araçları ile gelip almaktadır.

Üsküdar Hurda Bakır Alan Hurdacı

Hurdacı firmamız Üsküdar’da bütün mahallelerde hurda bakır alımı yapmaktadır. Bütün mahallelerden yaptığımız alımlarda sizlere yüksek fiyat teklif edilmektedir. Bakır, akla gelebilecek her üretim alanında kullanılabilen bir hammaddedir. Bundan dolayı Üsküdar güncel hurda bakır fiyatları da oldukça yüksektir. Hurda bakır geri dönüşümü büyük önem taşımaktadır.

Dolayısıyla Hürmetsan Metal, tonajlı hurda bakır alımları da gerçekleştirebilmektedir. İçeriğinde hurda bakır olan bütün hurdalar tarafımızca alınmaktadır. Kısacası firmamız, hiçbir şekilde hurda bakır ayrımı gözetmemekte ve sizlere en yüksek fiyatı sağlamaktadır. Hurda bakır satışından yüksek gelir elde etmek isteyenler Üsküdar hurdacı firmamızı tercih etmeli ve hurdalarını anında firmamıza satmalıdır.

 • Üsküdar hurda soyma bakır kg fiyatı,
 • Üsküdar hurda yanık bakır alım fiyatı,
 • Üsküdar hurda kırkambar bakır alım fiyatı,
 • Üsküdar hurda boru bakır alım fiyatı,
 • Üsküdar hurda tel bakır alım fiyatı,
 • Üsküdar hurda lema bakır kg fiyatı,
 • Üsküdar hurda çatı bakırı alım fiyatı,
 • Üsküdar hurda bobin bakır alımı fiyatı,
 • Üsküdar hurda sac bakır alımı fiyatı,
 • Üsküdar hurda tek damar bakır alım fiyatı,
 • Üsküdar hurda karışık bakır alım fiyatı,
 • Üsküdar hurda trafo bakır alım fiyatı,

Üsküdar’da hurda bakır alanlar, birbirinden farklı alım fiyatlarına sahiptir. Bu hurdacılar arasında en yüksek fiyatlara sahip hurdacı da Hürmetsan metal’dir. Firmamız için müşteri memnuniyetinin önemi büyüktür. Üsküdar’da  hurda soyma bakır alımı, hurda lama bakır alımı, hurda kırkambar bakır alımı, hurda antigron bakır alımı, TTR hurda bakır alımı, hurda talaş bakır alımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Üsküdar hurda bakır alan firmalar arasında hürmetsan metal her nevi bakır hurda alımı yapan hurdacı firmasıdır.

Üsküdar Hurda Bakır Kg Fiyatları

Hürmetsan metal bu civarda bütün hurda bakır çeşitlerini en yüksek kg fiyatından adresinizden alım yapmaktadır.Tonajlı ve yüksek miktarda olan bakır hurdası için hurdacı firmamız daha fazla kilogram ücreti vermektedir. Üsküdar hurda bakır kg fiyatı ile yüksek kazanç elde etmek isteyenlerin adresi Hürmetsan Metal’dir.

Üsküdar hurdacı firmamız, tonajlı bakır hurda alımları için daha yüksek kg fiyatları belirlemiştir. Normal miktarlarda yapılan alımlar da aynı şekilde yüksek alım fiyatlarına sahiptir. Dolayısıyla yüksek gelir elde etmek için yalnızca tonajlı satış yapmanıza gerek yoktur.

 • Üsküdar hurda bakır kg fiyatları; hurda bakır kg fiyatı piyasanın durumuna göre her an değişkenlik gösterebilmektedir. Piyasanın durumuna göre fiyatları güncel tutan firmamız anlık hurda bakır fiyatını her an güncellemektedir. Böylelikle Üsküdar’da hurda bakır alım fiyatlarımız piyasanın en tavan fiyatıdır.

 

 • Üsküdar hurda bakır ton fiyatları; toplu ve tonajlı bakır hurdalar firmamız tarafından en yüksek ton fiyatına alınmaktadır.Hurda bakırın tonu ne kadar öğrenmek için sizlerde firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
 • Üsküdar’da hurda bakırın kilosu ne kadar; hurda bakırın kilosu arz talep durumuna göre her an yükselip alçalabilmektedir.Her iki durumda da firmamız fiyatları en yüksek seviyede sabit tutarak müşterilerini mağdur durumda bırakmamaktadır.

Üsküdar hurda bakır alan hurdacı firmanız Hürmetsan metal her miktarda olan bakır hurdaları adresinizden kendi ekibince gelip almaktadır. Yüksek fiyat ve nakit ödeme kolaylığı sağlayan firmamız Üsküdar’da hurda bakır alımında lider firmadır.

Üsküdar Hurdacı Hurda Kurşun Alan Yerler

Üsküdar’da hurda kurşun satmak için hurda kurşun alan yerlermi arıyorsunuz? Hürmetsan metal Üsküdar’da hurda kurşun alan firmanız olarak bu civarın tüm semtlerine hizmet vermektedir. Üsküdar’da hurda cami söküm kurşunu, hurda boru kurşun, hurda levha kurşun, hurda çatı minare kurşunu ve benzeri hurdaları alıyoruz.Kurşun doğada sıkça bulunan ve işlenmesi kısmen maliyetsiz olan bir hammaddedir. Bu özellikler nedeniyle kurşunun kullanım alanları da fazladır.Kurşun kullanılan sektörlere destek olmak amacıyla Üsküdar’da hurda kurşun alımı yapıyoruz.

Yapılan alımlarla birlikte alınan kurşunlar geri dönüştürülmekte ve tekrar bu sektörler tarafından kullanılmaktadır. Kurşun hammaddesi, kolay şekillendirilebilir bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı inşaat sektöründe de kurşunun kullanıldığı bilinmektedir. Üsküdar hurda kurşun alan yerler arasında size en yüksek fiyatı sunan hurdacı Hürmetsan Metal firmamızdır. Hurdacı firmamız, yalnızca belirli hurda türleri için yüksek alım fiyatlarına sahip değildir. Her nevi hurda türü, yüksek kg ve tonaj fiyatlarına sahiptir. Elbette bu özellik yalnızca firmamızda bulunmaktadır.

 • Üsküdar hurda kurşun kg ve ton fiyatı, hurda kurşunun çeşit ve türlerine göre değişkendir.Hurda saf kurşun ve alt türleri için firmamız yüksek kg ve ton fiyatı vermektedir.
 • Üsküdar’da hurda kurşunun kilosu ne kadar sorusu firmamızın sıklıkla karşılaştığı bir durumdur, Hürmetsan metal Üsküdar’da hurda kurşun alımında yapılacak olan işçilik ve tonajın durumuna göre kilo fiyatı vermektedir. Yıkım söküm yapılacak olan işçilikli durumlarda dahi firmamız her zaman yüksek kilo fiyatı belirlemektedir.

Hürmetsan Metal; hurda levha kurşun alımı ve kırkambar hurda kurşun alımı için tercih edebileceğiniz en iyi hurdacıdır. Firmamız, hurda kurşun kilo fiyatı olarak en avantajlı fiyatlara sahiptir. Bu da gelirinizin ciddi oranlarda artacağı anlamına gelmektedir. Üsküdar hurdacı firmamız, yalnızca fiyatlarıyla da ön plana çıkmamaktadır. Hurda kurşunlarınız, adresinizden alınmakta ve bu alımlar aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Böylelikle hurda satışında zaman kaybetme riskiniz kalmamaktadır.

Üsküdar En Yakın Hurdacı

Hürmetsan Metal, Üsküdar en yakın hurdacı olarak bilinen en iyi hurdacı firmasıdır. Üsküdar en yakın hurdacı konumu için firmamızı tercih edebilirsiniz.Firmamız Üsküdar ve bütün mahallelerine olan yakınlığıyla bilinmektedir. Uzman kadromuz Üsküdar’da her mahalleden anında hurda alımı yapacak potansiyele sahiptir. Nitekim yaptığımız bütün alımlar da en hızlı şekilde tamamlanmaktadır. Size en yakın hurdacı olmamız, hızlı hurda alımımızı kolaylaştıran en önemli unsurdur. Başka bir hurdacı böylesine hızlı hurda alım hizmeti sağlayamamaktadır.

Bu da Üsküdar hurda alımları için firmamızın en doğru tercih olacağını kanıtlar niteliktedir. İnternetten yapacağınız araştırmalarla firmamızın bölgenize ne kadar yakın olduğu anlaşılabilmektedir. Üsküdar hurdacı firmamız aynı gün içerisinde bütün hurdaları adresinizden en kısa sürede alım yapmaktadır. Çünkü yaptığımız bütün hizmetler, müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi adınadır. Müşteri memnuniyetini gerektiği düzeylerde tutan firmamız, hizmet hayatına yeni hizmetler ekleyerek hizmet kalitesini her zaman arttırmaktadır.

Anında hurda alımı yapmamız, yalnızca normal miktarlardaki hurda alımları için geçerli bir durum değildir. Tonajlı hurda alımları da en hızlı şekilde yapılmaktadır. Elbette bunun sebebi de Üsküdar size en yakın hurdacı olmamızdan kaynaklıdır. Tonajlı hurdaların geri dönüşüme hızlı şekilde gönderilmesi önemlidir. Geri dönüşüme yapılan hızlı gönderimler, hurdaların daha çabuk geri dönüştürülmesi anlamına gelmektedir. Bundan dolayı Üsküdar ve bütün mahallelerinde yaptığımız hurda alımları eğitimli çalışma arkadaşlarımız tarafından gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Üsküdar Hurda Çinko Alan Yerler

Üsküdar’da her nevi hurda çinko alan Hürmetsan metal adresinizden hurda alımı gerçekleştirmektedir. Üsküdar’da hurda çinko satmak için firmamızı tercih edenler ellerindeki hurda çinkolar için en yüksek kg fiyatını firmamızdan alabilirler.Günümüzde üretilen çinko hammaddelerinin büyük çoğunluğu geri dönüşüm sonucunda elde edilmektedir. Çünkü sıfırdan çinko hammaddesi üretmek, geri dönüşümde çinko hammaddesi üretmekten daha maliyetlidir.

Bundan dolayı firmamız tarafından hurda çinko alımları yapılmakta ve bu hurdalar geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Yüksek fiyattan hurda çinko alımı yapan hurdacı firmamız, fiyat konusunda müşterilerini asla mağdur durumda bırakmamaktadır. Bu kapsamda yapılan bütün alımlar, Üsküdar yüksek hurda çinko kg fiyatı garantisiyle yapılmaktadır. Söz konusu yüksek fiyattan hurda alımlarının herhangi bir istisnası bulunmamaktadır. Firmamızı tercih eden herkes bu fiyatlardan aynı şekilde yararlanabilmektedir.

Üsküdar anında hurda çinko alımı yapan hurdacı arayanlar hürmetsan metal firmamızı aramalıdır. Böylelikle alım işleri aynı gün içerisinde başlatılabilmektedir. Hurda çinko alımları kapsamında; hurda çatı çinkosu alımı ve hurda çinko levha alımı yapılmaktadır. Firmamız, bu hurda türlerini tonajlı şekilde de alabilmektedir. Hangi miktarlarda hurda satışının yapılacağı tamamen müşterilerimizin kararıdır. Hürmetsan Metal, hiçbir şekilde miktar ayrımı yapmadan hurda çinko alımlarını tamamlamaktadır.

 • Üsküdar hurda çatı çinkosu kg fiyatı için firmamızdan günün her saatinde bilgi alabilirsiniz. Hurda çinko alan Üsküdar geridönüşüm firmamız her nevi hurdaları yüksek fiyat garantisi ile alım yapmaktadır.
 • Üsküdar hurda cami ve minare çinkosu alım fiyatları, bakımından firmamız piyasanın en yüksek kg fiyatını sunmaktadır.

Güncel hurda çinko fiyatları, belli faktörlerin de etkisiyle değişmektedir. Oluşan bu fiyat değişiklikleri, firmamız tarafından minimum düzeyde tutulmaktadır. Böylelikle müşterilerimizin yüksek fiyattan satış yapmasının sürdürülebilmesi sağlanmaktadır. Hurda fiyatları, piyasanın etkisi altındadır. Her hurdacı piyasanın durumuna göre hurda çinko fiyatı belirlemektedir. Hürmetsan Metal, piyasayı analiz etmesiyle o dönemin en uygun fiyatını sizlere teklif etmektedir. Dolayısıyla firmamıza yaptığınız satışlardan elde ettiğiniz kazançlar da korunmaktadır.

Üsküdar Hurda Paslanmaz Alan Hurdacı

Hurda paslanmaz alımları da Üsküdar hurdacı firması olan Hürmetsan Metal tarafından yapılmaktadır. Bilindiği üzere paslanmaz, en dayanıklı hammaddeler sınıfına girmektedir. Bundan dolayı özellikle ağır sanayi kuruluşlarında paslanmaz hammaddesi kullanılmaktadır. Paslanmazın kullanım alanları bunlarla da sınırlı değildir. Her türlü üretim kolunda kullanılan paslanmazlar, geri dönüştürülmesi gereken en önemli hurdalardandır. Firmamız, hurda paslanmaz geri dönüşümü işlemini üstlenmekte ve paslanmaz hurdalarının geri dönüştürülmesi için gereken her adımı atmaktadır.

 • Üsküdar hurda paslanmaz 304 krom fiyatı,
 • Üsküdar hurda paslanmaz 304 krom talaşı fiyatı,
 • Üsküdar hurda paslanmaz 316 krom talaşı fiyatı,
 • Üsküdar hurda paslanmaz 316 krom fiyatı,
 • Üsküdar hurda paslanmaz 310 krom fiyatı,
 • Üsküdar hurda paslanmaz 430 krom fiyatı,
 • Üsküdar hurda paslanmaz 201 krom fiyatı,

En yüksek olan hurdacı Hürmetsan Metal firmasıdır. Yüksek hurda paslanmaz fiyatları, firmamızın garantisi altındadır. Sonuç olarak hurda paslanmaz satışı yapacaklar gönül rahatlığıyla firmamıza satış yapmalıdır. Paslanmaz hurdası, türler arasında kalite farklılıklarına sahiptir. Her hurda paslanmaz türünün kendine özgü kalite standartları mevcuttur. Bu kalite standartlarına göre Üsküdar hurda paslanmaz fiyatı belirlenmektedir.

 • Üsküdar’da hurda paslanmaz tank alımı yapıyoruz,
 • Üsküdar’da hurda paslanmaz boru alımı yapıyoruz,
 • Üsküdar’da hurda paslanmaz profil alımı yapıyoruz,
 • Üsküdar’da hurda paslanmaz sac alımı yapıyoruz,
 • Üsküdar’da hurda paslanmaz levha alımı yapıyoruz,
 • Üsküdar’da hurda paslanmaz zincir alımı yapıyoruz,
 • Üsküdar’da hurda paslanmaz çelik alımı yapıyoruz,
 • Üsküdar’da hurda paslanmaz tezgah alımı yapıyoruz,
 • Üsküdar’da hurda paslanmaz endüstriyel mutfak ekipmanları alımı yapıyoruz,
 • Üsküdar’da hurda paslanmaz soğutucu dolapların alımını yapıyoruz,
 • Üsküdar’da hurda paslanmaz lokanta restaurant malzemeleri alımı yapıyoruz,
 • Üsküdar’da hurda paslanmaz evye ve krom tezgahların alımını yapıyoruz,

Hürmetsan metal Üsküdar’da akla gelen bütün paslanmaz hurdaların alımını yapmaktadır. Her kalitede paslanmaz hurda firmamız tarafından aynı gün içerisinde adresinizden hassas kantarda tartım yapılarak yüksek kilogram fiyatından alınmaktadır. Hürmetsan Metal, paslanmaz hurda fiyatı konusundaki en iyi hurdacıdır. Her müşterisine yüksek fiyat sağlayan firmamız, hurda paslanmaz alımları için herkesin ilk tercihidir. Hizmet verilen diğer bölgelerde de fiyatlarımız aynı şekilde yüksektir.

Paslanmaz hurdalar kalitesine göre fiyatlandırılmaktadır. Hürmetsan metal Üsküdar’da hurda paslanmaz alımında cihaz ile ölçüm yaparak çıkan sonuca göre net fiyat belirlemektedir.Paslanmaz hurdalar arasında 316 kalite, 304 kalite daha yüksek fiyatlardan alınmaktadır. Üsküdar güncel hurda paslanmaz fiyatı almanız için firmamızdan ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilir veya bizi arayıp ön fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Üsküdar’da Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firmasıyız

Hürmetsan metal her çeşit alüminyum hurdasını Üsküdar ve her mahallesinden alımını yapmaktadır.Yüksek fiyat garantisi sunan firmamız elinizdeki alüminyum hurdaların türlerine göre piyasanın en iyi ücretini ödemektedir. Üsküdar’da hurda alüminyumun kilosu ne kadar? sorusu firmamıza sıklıkça sorulmaktadır. Piyasa doğrultusunda güncel fiyat sunan firmamız anlık hurda alüminyum kg fiyatları için müşterilerine her an fiyat bilgisi vermektedir. Üsküdar hurda alüminyum piyasası arz talep doğrultusunda her an yükselip alçalabilmektedir.

Elinizdeki hurda alüminyumun kilosu hurdanın çeşidine ve türüne göre değişmektedir. Üsküdar hurda alüminyum kg ve ton fiyatı için güncel alüminyum fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Üsküdar hurda alüminyum alımı yapanlar arasında en iyi hurdacı olarak Hürmetsan Metal’in görülmesi tesadüf değildir. Firmamız, Üsküdar’da her nevi hurda alüminyum alımı yapmaktadır. Üstelik bu alımlar için de sizlere en yüksek kg fiyatını teklif etmektedir.

Firmamız yalnızca kilogramlı alımlar yapmamaktadır. Üsküdar’da tonajlı hurda alüminyum alımı da firmamız tarafından yapılabilmektedir. Tonajlı hurda alüminyum fiyatlarının daha yüksek olduğu belirtilmelidir. Bu kapsamda firmamızı tercih edenler çoğunlukla tonajlı hurda alüminyum satışı gerçekleştirmektedir. Üsküdar hurda alüminyum kg fiyatları, belirli durumlara göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız ise her zaman olumlu fiyat değişiklikleriyle fiyatlarını güncellemektedir.

Üsküdar’da Hurda Alüminyumun Kilosu Ne Kadar

Üsküdar hurdacı firmanız hürmetsan metal her nevi hurda alüminyumları çeşidine göre fiyatlandırmaktadır.Her alüminyumun farlı kullanım alanları olduğu gibi kendi çeşitleri arasında da fiyat farkları oluşmaktadır.Üsküdar’da hurda Alüminyum kg fiyatları alınacak hurdaların tonajı ve türlerine göre değişmektedir.Üsküdar hurdacı firması hürmetsan metal ile doğrudan iletişime geçenler ellerindeki hurda alüminyumlar için anında güncel fiyat bilgisi alabilirler.

 • Üsküdar hurda alüminyum tel fiyatı,
 • Üsküdar hurda alüminyum araiş fiyatı,
 • Üsküdar hurda alüminyum profil fiyatı,
 • Üsküdar hurda alüminyum kalıp fiyatı,
 • Üsküdar hurda alüminyum panel fiyatı,
 • Üsküdar hurda alüminyum piston fiyatı,
 • Üsküdar hurda alüminyum jant fiyatı,
 • Üsküdar hurda alüminyum radyatör fiyatı,
 • Üsküdar hurda alüminyum bakırlı petek fiyatı,
 • Üsküdar plastikli alüminyum tel fiyatı,
 • Üsküdar hurda alüminyum pencere fiyatı,
 • Üsküdar hurda alüminyum kapı fiyatı,
 • Üsküdar hurda alüminyum çatı sacı fiyatı,
 • Üsküdar hurda alüminyum boru fiyatı,
 • Üsküdar hurda sert alüminyum fiyatı,
 • Üsküdar hurda alüminyum folyo fiyatı,
 • Üsküdar hurda alüminyum levha fiyatı,

En yüksek olan Üsküdar hurdacı firması Hürmetsan metal hurda alım firmamızdır. Üsküdar hurdacı firmamızın alımını yaptığı hurda alüminyum türleri bunlarla da sınırlı değildir. Hurda alüminyum olarak nitelendirilebilen her türlü hurda firmamızın alım kapsamına girmektedir.Alüminyum, kolay işlenebilir ve sağlam yapısıyla bütün sektörlerde kullanılabilen bir hammadde hâline gelmiştir. Bu durum, hurda alüminyum geri dönüşümünü de zorunlu kılmıştır. Hurda alüminyum alımı, geri dönüşümün başlangıcıdır.

Tarafımızca alınan hurda alüminyumlar, kendi araçlarımızla geri dönüşüm merkezlerine gönderilmektedir. Böylelikle hem doğal kaynaklar korunmakta hem de alüminyum kullanan sektörler kâr oranlarını arttırmaktadır. Ayrıca yüksek hurda alüminyum kg fiyatları ile de kazanç konusunda sizlere fayda sağlanmaktadır. Üsküdar’da hurda alüminyum satmak için sizlerde firmamızı tercih ederek kendinize en uygun ücreti firmamızdan talep edebilirsiniz.

Üsküdar Hurda Zamak Kg Fiyatları

Üsküdar hurda zamak alanlar arasında detaylı bir fiyat araştırması yapmanız gereklidir. Böylelikle hurdalarınızı yüksek fiyattan satabileceğiniz hurdacıyı bulmanız da kolaylaşmaktadır. Araştırmalar sonucunda en yüksek fiyattan hurda zamak alan hurdacı firmasının Hürmetsan metal olduğu görülmektedir. Bu kapsamda Üsküdar hurda zamak alımları için çoğu kişi tarafından firmamız tercih edilmektedir. Firmamız, fiyat konusunda müşterilerini mağdur bırakmamaktadır.

Üsküdar’da sonuç olarak, hurda zamak imalat alımları ve hurda antimon alımları en yüksek kg ve tonaj fiyatlarıyla tamamlanmaktadır. Üsküdar’da zamak hurdası alımı bizi aradığınız anda başlatılmaktadır. Ekiplerimiz, hurdanın bulunduğu konuma gelmekte ve hurdaları araçlara yüklemektedir. Yükleme ve tartım işlerinin tamamı Hürmetsan metal tarafından yapılmaktadır.

Böylelikle hurda satışı için ek uğraş göstermeniz engellenmektedir. Üsküdar yüksek fiyattan hurda zamak alımı için tercih edilebilecek tek firmanın Hürmetsan Metal olduğu görülmektedir. Her nevi zamak hurdanız, titizlikle fiyatlandırılmakta ve belirlenen fiyatlar sizlere teklif edilmektedir. Üsküdar hurdacı firmamız, yüksek fiyattan hurda zamak satmak isteyenlerin buluşma noktasıdır. İstisnasız şekilde yüksek fiyat teklifi almak isteyenler Üsküdar hurdacı telefonu üzerinden bizlere ulaşmalıdır.

Üsküdar’da Hurda Beyaz Kağıt ve Kitap Hurdası Alıyoruz

Üsküdar hurda beyaz kağıt alan hurdacı olarak en büyük amacımız memnuniyetinizin sağlanabilmesidir. Yüksek müşteri memnuniyeti oranıyla hizmet veren firmamız, yüksek fiyatlarının da desteğiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız, her türde hurda beyaz kağıdı Üsküdar ve bütün mahallelerinden alabilen tek hurdacı firmasıdır. Bu da en iyi hizmetlerin firmamızda olduğu anlamına gelmektedir. Üsküdar hurda kağıt evrak imha işleriniz için firmamızı tercih edebilirsiniz.Hürmetsan Metal, Üsküdar’da kitap hurdası alımı da yapmaktadır. Hurda beyaz kağıt ve kitap hurdaları için en yüksek kg fiyatları, firmamızda mevcuttur. Bu yüksek fiyatlardan yararlanabilmek için firmamızı tercih etmeniz yeterlidir.

Beyaz kağıt ve kitap üretiminde kullanılmak üzere çok sayıda ağaç kesilmektedir. Bu durum, doğamıza da ciddi zararlar vermektedir. Bunun engellenebilmesi adına hurda beyaz kağıt alımı ve hurda kitap alımı yapılmalıdır. Yapılan alımlarla birlikte hurda kağıtlar geri dönüştürülmekte ve daha fazla ağacın kesilmesi önlenmektedir. Beyaz kağıt ve kitap üreten firmalar da geri dönüşümde dönüştürülmüş hammaddeleri tercih etmektedir.

Hürmetsan Metal, hurda beyaz kağıt alım fiyatı için tercih edilebilecek en iyi firmalar arasındadır. Yüksek fiyat tekliflerine sahip olan firmamız, hurda kitap alımlarında da sizlere yüksek fiyat teklif etmektedir. Size teklif edilen fiyatı arttırabilmenin yolu, tonajlı hurda kağıt satışı yapmanızdır. Yapılan tonajlı hurda kağıt alımları ile gelirleriniz büyük ölçüde artış göstermektedir. Üsküdar’da hurda arşiv kağıt, hurda okul kitabı ve benzeri tonajlı hurda kağıtları alım yapıyoruz. Üsküdar’da hurda evrak imha, hurda arşiv imha, hurda dosya, hurda kitap imha işleriniz için firmamızı tercih edebilirsiniz. Hürmetsan metal belirli ton ağırlığında olan hurda kağıtları alım yapmaktadır.

Üsküdar’da Her Mahallede Hurda Alan Üsküdar Hurdacı

Üsküdar  hurdacılık işlerinin en yoğun olduğu yerler arasındadır. Bilindiği üzere Üsküdar’da çok sayıda mahalle bulunmaktadır. Bütün mahallelerden hurda alımı yapmak da Üsküdar hurdacı firmamızda bulunan bir hizmettir. Firmamız, Üsküdar ve semtlerinin tümünde tonajlı tonajsız her nevi hurda alımı gerçekleştirebilme özelliğine sahiptir. Üsküdar bölgesi, geri dönüşüm merkezlerine de yakındır. Dolayısıyla Üsküdar hurda alımları sonucunda alınan hurdalarınız daha hızlı şekilde geri dönüşüme gönderilebilmektedir.

Sektörün lideri olan Üsküdar hurdacı firmamız, herkese yüksek fiyattan hurda satışı yapabilme olanağı tanımaktadır. Buradaki  en büyük amacımız herkesin yüksek fiyattan hurda satışıdır. Her zaman yüksek fiyattan satış yapmak isteyenler, Üsküdar hurdacı telefon numarası üzerinden bizlere ulaşabilmektedir. Yüksek fiyattan hurda alım hizmetimiz, Üsküdar’da tüm mahalleler için geçerlidir. Ek olarak bütün mahallelere anında hurda alım hizmeti sağlanmaktadır. En yakın Üsküdar hurdacı firması ile çalışmak isteyenler zaman kaybetmeden firmamızı tercih etmelidir.

Üsküdar’da Hurda Alan Hurdacılar

Üsküdar hurda alanlar arasında ön plana çıkan Hürmetsan Metal, her bölgede hurda alım hizmetine sahiptir.Hurdacı firmamız Üsküdar’da uzun senelerden beri sektörün içerisinde hurda alımı yapan nadir firmalardan biridir. Bundan dolayı firmamızın en iyi hizmetlere sahip olması da tesadüf değildir. Üsküdar’da hurda satışı yapmak isteyenlerin ilk tercihi Hürmetsan metal olmaktadır. Bu durum, işimizde ne kadar iyi olduğumuzu da göstermektedir.

Üsküdar hurda alımı yapan hurdacı firmamız, günün her saatinde hurda alımı yapabilmektedir. Bu konuda hiçbir müşterimiz mağdur durumda bırakılmamaktadır. Zamanı önemseyen firmamız, bütün alımlarını son derece hızlı şekilde gerçekleştirmektedir. Üsküdar hurdacı firmamızın en büyük özelliklerinden birisi de budur. Üsküdar’da yüksek fiyata hurda satmak için öncelikle bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Bize ulaştıktan hemen sonra uzman ekiplerimiz alım işlerine başlamaktadır.

Üsküdar hurdacı ekiplerimiz hurdaların bulunduğu konuma en kısa sürede gelmektedir. Konum içerisinde alım gerçekleştirilmekte ve tarafınıza ödeme sağlanmaktadır. Hürmetsan Metal, Üsküdar nakit ödeme yapan hurdacı firmasıdır. Yüksek fiyat garantisiyle yapılan alımların ödemesi zaman kaybedilmeksizin yapılmaktadır. Özellikle içinde bulunduğumuz dönemlerde her zaman nakit paraya ihtiyaç vardır. Firmamıza gelen talepler üzerine uzun yıllardan beri hurda alımında nakit ödeme yapılmaktadır.

Merak edilen bir diğer konu da tonajlı satışlarda nakit ödeme yapıp yapmadığımızdır. Bilindiği gibi tonajlı alımlarda size ödenecek olan miktar da ciddi seviyelerde olmaktadır. Bir çok firma, tonajlı alımlarda nakit ödeme sağlayamamaktadır. Firmamızda ise böyle bir sorunla karşılaşmanız imkânsızdır. Tonajlı alımlarda da nakit ödeme kolaylığından yararlanmak isteyenler Üsküdar hurdacı firmamıza ulaşmalıdır.

Üsküdar Hurdacı Hürmetsan Metal Her Türden Hurda Alıyoruz

Tercih edilecek hurdacı firmasında aranması gereken özelliklerden biri de o firmanın her nevi hurda alımı yapıp yapmadığıdır. Üsküdar her nevi hurda alımı yapan firmalar, alanında daha iyi hurdacı olarak nitelendirilmektedir. Sonuç olarak her zaman aynı hurdanın satışı yapılmamaktadır. Bununla birlikte Hürmetsan Metal gibi her türde hurda alımı yapan firmaların tercih edilmesi gerekmektedir.

Geri dönüştürülmediği sürece kullanılamayacak vaziyette olan malzemeler genel adıyla hurda olarak tabir edilmektedir. Hurdalar, geri dönüştürüldüğünde tekrar kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bu da her türlü hurdanın önemi olduğu anlamına gelmektedir. Üsküdar hurdacı firmamız, yaptığı alımlarda hurda türlerini ayırmamaktadır.

Her nevi hurdayı yüksek fiyatlandırmalarla alan firmamız, ödemenizi de alımdan hemen sonra gerçekleştirmektedir. Alımı yapılan hurdalar farklı türlerde ve farklı fiyatlardadır. Üsküdar hurda fiyatları da Hürmetsan Metal tarafından belirlenmektedir. Dolayısıyla fiyat konusunda herhangi bir mağduriyet yaşamanız imkânsız bir durumdur. Köklü ve deneyimli bir hurdacı olan Hürmetsan Metal Üsküdar’da ;

 • Üsküdar hurda demir alımları,
 • Üsküdar hurda bakır alımları,
 • Üsküdar hurda alüminyum alımları,
 • Üsküdar hurda sarı alımları,
 • Üsküdar hurda paslanmaz alımları,
 • Üsküdar hurda kablo alımları,
 • Üsküdar hurda nikel alımları,
 • Üsküdar hurda kurşun alımları,
 • Üsküdar hurda çinko alımları,

Yapan bir hurdacı firmasıdır. Hurda olarak nitelendirilen türler de bunlarla sınırlı değildir. Sonuç olarak kullanılamayan, atıl durumda olan her türlü ürün hurda olarak tanımlanmaktadır. Üsküdar hurda alan hurdacı firmamız da bu türleri eksiksiz olarak alabilme özelliği taşımaktadır.

Üsküdar’da Yüksek Tonajlı Hurda Alımı Yapan Hürmetsan Metal

Yüksek tonajlı hurda alımı gerçekleştirmenin ekonomiye ve geri dönüşüme olumlu etkisi çok fazladır. Bundan dolayı  Üsküdar hurdacı firmamız, elinden geldiği kadarıyla yüksek tonajlı hurda alımları yapmaya çalışmaktadır. Hürmetsan Metal, tonajlı alım potansiyeli en yüksek olan hurdacı firmasıdır. Bu durum, tonajlı alımlarda herhangi bir alım sınırlamamızın olmadığı anlamına gelmektedir.

Üsküdar’da tonajlı hurda alımı yapmak, geri dönüşüme daha fazla hurdanın kazandırılması anlamına gelmektedir. Bu durumdan dolayı firmamız, tonajlı hurda alımlarına daha büyük bir önem göstermektedir. Hatta tonajlı alımlarda sizlere daha yüksek fiyatlar sunulmaktadır. Böylesine bir fiyat avantajı, her tonajlı hurda alan hurdacıda bulunamamaktadır. Söz konusu fiyat avantajları, yalnızca firmamıza özgüdür.

 • Üsküdar hurda demir ton fiyatı,
 • Üsküdar hurda bakır ton fiyatı,
 • Üsküdar hurda alüminyum ton fiyatı,
 • Üsküdar hurda sarı ton fiyatı,
 • Üsküdar hurda paslanmaz ton fiyatı,
 • Üsküdar hurda kablo ton fiyatı,
 • Üsküdar hurda nikel ton fiyatı,
 • Üsküdar hurda kurşun ton fiyatı,
 • Üsküdar hurda çinko ton fiyatı,

Üsküdar’da yaptığımız tonajlı hurda alımları büyük hassasiyetle tamamlanmaktadır. Tonajlı alımlarda kullanılan araçların daha büyük ve daha kapsamlı olması gerekmektedir. Kullandığımız araçlar, alım esnasında bir sorunla karşılaşılmaması adına son model ve alım kapasitesi yüksek olan araçlardır. Tonajlı ve yüklü miktarda olan hurdalar için firmamız size en uygun araçları ile hizmet vermektedir.Toplu hurdalar hurda yükleme vinci ile daha kısa sürede araçlara yüklenmekte olup hurda alım süresi en aza indirilmektedir.

Hürmetsan metal Üsküdar hurdacı firmanız olarak bu civarda yüksek miktarda olan hurdaları en hızlı şekilde alım yapmaktadır. Hürmetsan metal bünyesinde çalışan uzman ekibimiz hurda alımında yapılacak tüm işçiliği en az süreye indirmekte olup kesim söküm işlerinizi de aynı anda yürütebilmektedir. Üsküdar’da hurda satışında yüksek fiyat ve anında hurda alım hizmeti için sizlerde firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Üsküdar Hurdacı 2. El Çıkma Çelik Raf Alımı Yapıyoruz

Üsküdar’da İkinci el çıkma çelik raf alımı için firmamızı tercih etmeniz önerilmektedir. Hürmetsan metal, Üsküdar’da her nevi çıkma çelik rafı saatler içerisinde alabilme özelliğine sahiptir. Bu da elden çıkarmak istediğiniz çıkma çelik rafları aynı gün içerisinde firmamıza satabileceğiniz anlamına gelmektedir. Üsküdar çıkma çelik raf alanlar arasında fiyatlarıyla ön plana çıkan tek firma Hürmetsan metal’dir. Üsküdar ve civarında çelik raf alımı yapan firmamız sizlere en yüksek fiyatı teklif etmektedir. Üstelik yapılması gereken ödemelerde de herhangi bir gecikme olmamaktadır.

Alımdan hemen sonra ödemeleriniz tarafınıza nakit şekilde sunulmaktadır. Üsküdar’da 2.el satılık olan rafları alan hürmetsan metal en yüksek kg ve toptan ücret ödeyen firmanız oluyor.Raf alan Üsküdar hurdacı firmamız tüm rafları adresinizden söküm yaparak da alım yapmaktadır. Üsküdar raf sökümü, Üsküdar raf alan Üsküdar raf fiyatları, Üsküdar 2.el raf firmaları, Üsküdar raf alım satım işleriniz için hürmetsan metali dilediğiniz an arayıp bilgi alabilirsiniz. Üsküdar çıkma raf alımı kapsamında aldığımız birçok çıkma raf türü vardır. Bu kapsamda;

 • Üsküdar ikinci el hafif yük raf sistemleri alımı,
 • Üsküdar ikinci el arşiv raf sistemleri alımı,
 • Üsküdar ikinci el paslanmaz raf sistemleri alımı,
 • Üsküdar ikinci el depo raf sistemleri alımı,
 • Üsküdar ikinci el çift derinlikli depo raf sistemleri alımı,
 • Üsküdar ikinci el ağır yük rafları alımı,
 • Üsküdar ikinci el dar koridor raf sistemleri alımı,
 • Üsküdar ikinci el çıkma çelik raf alımı,
 • Üsküdar ikinci el sırt sırta raf sistemleri alımı,
 • Üsküdar ikinci el kayar raf sistemleri alımı
 • Üsküdar ikinci el paslanmaz raf sistemleri alımı,
 • Üsküdar ikinci el soğuk hava depo raf sistemleri alımı,
 • Üsküdar ikinci el her nevi metal raf sistemleri alımı,
 • Üsküdar ikinci el demir raf sistemleri alımı

Tamamen firmamız tarafından yapılan alımlardır. Bu alımlar neticesinde size sunulan fiyatlarda da hiçbir sorun görülmemektedir. Çünkü firmamız, Üsküdar’da en yüksek fiyattan çıkma çelik raf alımı yapan firmadır.

Gereken durumlarda 2. el çıkma çelik raflarda söküm işlemi yapılabilmektedir. Söküm işleri de firmamız tarafından yapılmaktadır. Hürmetsan Metal, söküm için uzman olan bir ekibe sahiptir. Dolayısıyla çıkma çelik raf sökümü işinde hiçbir sorun meydana gelmemektedir. Üsküdar hurdacı firmamızın yaptığı sökümden hemen sonra alım gerçekleştirilmekte ve ödemeniz yapılmaktadır.

Üsküdar hurdacı 2. El Çıkma Sandviç Panel Metre Kare Fiyatları

Üsküdar hurdacı firması olarak bir diğer hizmetimiz de 2. el çıkma sandviç panel alımı hizmetidir. Çıkma sandviç paneller, farklı boyutlarda ve özelliklerde olmaktadır. Çıkma sandviç panellerin kontrolüyle sizlere fiyat bilgisi sağlanabilmektedir. Çünkü her 2. el çıkma sandviç panel fiyatı aynı olmamaktadır. Firmamız, her koşulda müşterilerine yüksek fiyat sunmayı amaç edinmiştir. Bundan dolayı Hürmetsan Metal’i tercih eden herkes hizmetlerimizden memnun kalmaktadır.

Üsküdar çıkma sandviç panel sökümü, firmamızın profesyonel ekipmanları yardımıyla yapılmaktadır. Bu ekipmanların yardımıyla söküm işlemi hatasız bir şekilde sonlandırılmakta ve alım işlemine geçilmektedir. Üsküdar 2. el çıkma sandviç panel alımı, Üsküdar ve bütün mahallelerinde yapılabilmektedir. Aynı gün adresinize gelen ekiplerimiz, söküm ve alım işlerini anında yapmaktadır. Çıkma sandviç panel satışından dolayı sizlere ödenecek olan miktarlar, ekiplerimizin hesaplarıyla belirlenmektedir.

Üsküdar çıkma sandviç panel fiyatları, metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Dolayısıyla alınan çıkma sandviç panelin metrekaresi artınca size ödenecek olan tutar da artmaktadır. Üsküdar en yakın hurdacı firmasından hizmet almak isteyenler Hürmetsan Metal’e danışmalıdır. Firmamız Üsküdar ve semtlerinden adresten çatı panali alımı yapan firmadır.

Üsküdar’da çıkma sandviç panel alan hurdacı firmanız hürmetsan metal defolu ve 2.el olarak değerlendirilecek olan sandviç panelleri size en uygun metre kare fiyatından alım yapmaktadır. Üsküdar defolu sandviç panel alanlar, Üsküdar sandviç panel fiyatları, Üsküdar çıkma çatı paneli m2 fiyatı hakkında bilgi almak için firmamızla dilediğiniz gün irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

 • Üsküdar 2.el çıkma sandviç panel alanlar,
 • Üsküdar çatı paneli alan firmalar,
 • Üsküdar 2.el köpüklü sandviç panel fiyatları,
 • Üsküdar 2.el çatı paneli fiyatları,
 • Üsküdar çıkma taş yünü sandviç panel fiyatları,
 • Üsküdar alüminyum sandviç panel fiyatları,
 • Üsküdar defolu sandviç panel m2 fiyatı,
 • Üsküdar’da defolu çatı paneli alanlar,
 • Üsküdar çatı paneli sökümü yapan firmalar
 • Üsküdar 2.el (40mm, 50mm, 60mm, 80mm, 10mm) sandviç panel fiyatları,
 • Üsküdar hurda sandviç panel alımı, panel hurdası alanlar,

Hürmetsan metal Üsküdar’da her nevi sandviç paneller için anında sizlere fiyat teklifi sunmaktadır. 2.el panellerin fotoğrafını ve tahmini m2 miktarını bize iletmeniz durumunda sizlere anında alım teklifimizi vermekteyiz. Üsküdar’da sandviç panel alan firmamız panellerin söküm ve alım işleri dahil tüm işçiliği kendi işçileri tarfından yapmaktadır. Üsküdar’da sandviç panel satışı, sandviç panel sökümü, sandviç panel hurdası ve benzeri hizmetler almak için bizimle dilediğin an irtibata geçerek fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.

Üsküdar Bölgesinde Fabrika Yıkım Sökümü Yapan Firmayız

Üsküdar, sanayinin geliştiği ilçelerden biridir. Sanayinin geliştiği bir bölgede fabrika yıkım söküm işleri de fazlaca görülmektedir. Üsküdar fabrika yıkım sökümü yaptırarak gelir elde etmeniz mümkündür. Tabii elde edeceğiniz gelirler, tercih edeceğiniz hurdacı firmasına göre değişkendir. Bu kapsamda size en yüksek fiyatı sağlayan hurdacıları tercih etmeniz gereklidir. Hürmetsan Metal, fabrika yıkım söküm hurdaları için yüksek fiyatlar belirlemiştir. Dolayısıyla satış işlemlerinden en yüksek geliri elde etmek isteyenler de Hürmetsan Metal’le çalışmaktadır.

Üsküdar fabrika yıkım söküm işleri oldukça teknik bir iştir. Bu iş için gerekli olan en önemli şey uzman çalışanlardır. Uzman çalışanların kullandığı ekipmanlar da büyük öneme sahiptir. Firmamız, yıkım söküm için gerekli eğitimleri almış bir ekibe sahiptir. Bu ekibin kullandığı ekipmanlar da tamamen profesyonel ekipmanlardır. Dolayısıyla yıkım söküm işleri hatasız bir şekilde sürdürülebilmektedir.

Üsküdar hurdacı firmamız, her büyüklükte fabrikanın yıkımını ve sökümünü yapmaktadır. Fabrikanın büyüklüğüne göre yıkım söküm işlerinin süresi de değişmektedir. Hürmetsan Metal, yıkım söküm işlerini kısa süre içerisinde bitirmesiyle bilinmektedir. Kısa süre içerisinde biten işlemler sonucunda alımlar da hızlanmaktadır.

Fabrika yıkım söküm hurdası alımları, aynı ekip tarafından yapılmakta ve hurdalar araçlara yüklenmektedir. Hurdaların yüklendiği araçlar, geri dönüşüm merkezlerine gönderilmek için yola çıkmaktadır.Fabrika yıkım söküm hurdaları olarak adlandırabileceğimiz çok çeşitli türler vardır. Bu türler eksiksiz olarak Hürmetsan Metal ile alınabilmektedir. Üsküdar fabrika yıkım söküm işleri kapsamında;

 • Fabrika yıkımda hurda ağır makine alımı,
 • Fabrika yıkımında hurda çelik konstrüksiyon alımı,
 • Fabrika yıkımda hurda tekstil makinesi alımı,
 • Fabrika yıkımında döküm hurdası alımı,
 • Fabrika yıkımında hurda kablo alımı,
 • Fabrika yıkımda hurda inşaat demiri alımı,
 • Fabrika yıkımında hurda bakır, sarı, alüminyum ve benzeri hurda alımı,

Yapılmaktadır. Fabrika yıkım söküm sonucunda daha çeşitli hurdaların çıktığı da görülmektedir. Bu hurdalar yüksek fiyat garantisi kapsamında yine firmamız tarafından alınmaktadır. Üsküdar hurdacı telefonu üzerinden bizlere ulaşarak yıkım söküm hakkında bilgi alabilmeniz mümkündür. Firmamız, gereken bilgileri sizlere doğru bir şekilde aktarmakta ve en iyi hizmeti almanıza olanak tanımaktadır.

Üsküdar’da 2.el  NPI NPU İPE HEP HEA Demir Malzemelik Alan Hürmetsan Metal

Hürmetsan metal Üsküdar’da 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi alan firmanız olarak her nevi malzemelik demirleri yüksek fiyattan alım yapmaktadır. Çelik konstrüksiyon yapıların sökümünden çıkacak olan 2.el malzemelikler firmamız tarafından alınmaktadır. Üsküdar çelik çatı sökümü, çelik konstrüksiyon sökümü, hangar sökümü, depo sökümü sonucunda çıkan malzemeler firmamız tarafından değerinden alınmaktadır.Her tonajdan alım yapabilen firmamız ödemeleri zamanında yaparak müşteri mağduriyeti yaşatmamaktadır. Tartımı yapılan malzemelerin tutarı müşterilerimizin isteği doğrultusunda hesaba veya elden nakit olarak ödenmektedir.

 • Üsküdar HEA demiri alan firmalar,
 • Üsküdar NPU demiri alan firmalar,
 • Üsküdar NPI demiri alan firmalar,
 • Üsküdar İPE demiri alan firmalar,
 • Üsküdar HEP demiri alan firmalar,

Üsküdar’da Çelik Çatı Sökümü Yapıyoruz

Hürmetsan metal olarak Üsküdar’da çelik çatı söküm işinde sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.Çelik çatı malzemeleriniz için en iyi hizmet ve teklif almak için firmamızla iletişime geçmelisiniz.

 • Üsküdar oturtma çatı sistemleri makası alımı,
 • Üsküdar çelik kirişli çatı sistemleri makası alımı,
 • Üsküdar uzay çatı sistemleri makası alımı,
 • Üsküdar klasik üçgen çatı makas sistemleri alımı,
 • Üsküdar beşik çatı makası sistemleri alımı,

Üsküdar’da çelik çatı sökümü yapan firmamız çatı makası, çatı sacı, çatı demiri gibi malzemeleri hurda fiyatının çok üstünde nakit olarak alım yapmaktadır. Üsküdar’da söküm yapılan çatılardan çıkacak olan belirli ölçülerdeki prolfiller, çatı makasları, demir borular, sandviç paneller ve benzeri 2.el olarak değerlenecek durumdaki tüm çatı malzemesi firmamız tarafından kesim söküm işleri dahil kg fiyatından alınmaktadır.

Sizlerde söküm yapılacak çatılar için firmamızdan en iyi ücreti bizi arayıp alabilirsiniz. Hürmetsan metal Üsküdar’da her nevi çelik çatı söküm işlerinizi alanında uzman çalışanları ile en kısa sürede gerçekleştirmektedir.Hizmetlerimiz hakkında bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hürmetsan Metal Üsküdar Hurdacılık Hizmetlerimiz
 • Üsküdar’da her nevi hurda alımı,
 • Üsküdar’da metal raf alımı,
 • Üsküdar Çıkma sandviç panel alımı,
 • Üsküdar Fabrika bozumu, fabrika yıkım söküm
 • Üsküdar 2.el demir malzemelik alımı,
 • Üsküdar çelik konstrüksiyon sökümü,
 • Üsküdar çelik çatı söküm işleri,
 • Üsküdar npı, npu, ipe, hea, hep demiri alımı,
 • Üsküdar güncel hurda fiyatları
Hemen Arayın
WhatsApp