Ana sayfa » Başakşehir Hurdacı

Başakşehir Hurdacı

İstanbul hurdacı sektörünün bel kemiği konumundaki firmamız, aynı şekilde Başakşehir hurdacı sektöründe de boy göstermektedir. Uzun senelerden beri sektörde olan firmamız, yapıcı adımlarıyla sektöre her zaman yön vermektedir. Bunun yanında hurdaci.net, söküm işlemi sonucunda oluşan hurdaların alımını da yapmaktadır. Alüminyum tel, ofset matbaa, demir hurda gibi birçok hurda çeşidinin alımını sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Hurda alımı, birçok firma tarafından yapılabilir. Ancak, müşterinin çıkarları doğrultusunda firma seçimi her zaman önemli bir yer taşımaktadır. Başakşehir hurdacı firması olarak ; demir hurdalar, kalorifer boruları, bilgisayar hurdaları da dahil olmak üzere neredeyse her hurdanın alımını yapmaktadır. Bunun yanı sıra fiyat konusunda da en yüksek fiyattan alım gerçekleştirmekteyiz. Daha detaylı bilgi ve fiyat sorgulama için hurdaci.net adresinden bizlere ulaşabilir ve hurdaları en yüksek fiyattan satabilirsiniz.

Başakşehir Fabrika Söküm Hurda Alımı

Firmamız, kurulduğu günden bu yana İstanbul hurdacı sektöründe zaman ve miktar fark etmeksizin bütün hurda alımlarını gerçekleştirmektedir. Toplu hurdalar başta olmak üzere her türlü kağıt, plastik, alüminyum ve metal hurdaların alımını gerçekleştirmekteyiz. Siz de hurdalarınızı yüksek fiyattan satmak istiyorsanız bizi sadece bir kere aramanız yeterlidir. Bunun sonucunda bizler de en kısa zamanda sizlerden hurda alımını gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra sanayilerde bulunan paslanmaz çelik hurda, paslanmaz sac, alüminyum sac gibi diğer hurda ürünlerin de alımı gerçekleşmektedir. Siz de yüksek fiyat ve kaliteli bir hizmet için hurdaci.net adresinden bizlere ulaşabilir, teknik destek alabilirsiniz…

İstanbul Hurda Alımı

Miktar fark etmeksizin günün her saatinde hurda alımı gerçekleştiren firmamız, hurdaların alımı için kapınıza kadar gelmektedir. Bu sayede sizler hiçbir fiziksel güç uygulamadan kolay bir şekilde hurdalarınızı yüksek fiyattan satabilirsiniz. Şüphesiz, düşünüldüğü üzere bu adımları uygulamamızın en büyük nedeni sizin memnuniyetinizdir. Kurulduğumuz günden bu yana İstanbul hurda firmaları içerisinde en hızlı hurda alımı yapmaktayız. Yer ve zaman fark etmeksizin hurda alımları gerçekleştirmekteyiz. Bakır hurda, alüminyum hurda, söküm hurdaları gibi birçok hurdanın alımını kolay bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sizler de kolay bir şekilde hurdalarınızı satmak ve gelir elde etmek istiyorsanız, bizleri sadece bir kere aramanız yeterlidir.

Başakşehir Hurda Fiyatları

Başakşehir hurda firmaları arasında, Başakşehir hurdacı piyasası da dahil olmak üzere her türlü hurda piyasasında en yüksek fiyattan hurda alımı yapan tek firmayız. Bunun yanı sıra ödemelerde de müşterilerimiz ile peşin olarak çalışıyoruz. Bizler kurulduğumuz günden bu yana her zaman müşterilerimizin memnuniyetini düşündüğümüzden; ödemeleri her zaman nakit şeklinde gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede hem müşterilerimiz mağdur duruma düşmüyor, hem de bizler müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Bu doğrultuda yaptığımız bu yapıcı adımları seneler boyunca devam ettirmek en büyük hedefimiz. Sizler de kaliteli bir hizmet almak ve yüksek fiyattan hurda satımı gerçekleştirmek istiyorsanız tercihiniz İstanbul hurda firmaları arasında en kaliteli firma olan hurdaci.net olmalıdır.

Kaliteli Hizmet, Mutlu Müşteriler

Bizler her zaman kaliteli hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini hedefimiz olarak belirlemiş bir firmayız. Müşteri memnuniyeti açısından da alüminyum talaşı, çelik çatı paneli, ofset matbaa kalıpları gibi aklınıza gelebilecek her türlü hurdanın alımını gerçekleştirmekteyiz. Bu doğrultuda en geniş çaplı hurda alımını yapan ilk ve tek firma olan hurdaci.net, her zaman müşterilerini düşünmektedir. Şüphesiz, bir hizmette müşteri memnuniyeti oldukça önemli bir konumdadır. Müşteri memnuniyeti olmadan bir hizmet sektörü düşünülemez. Bu yönden %100’e yakın müşteri memnuniyetimizle sizlere hizmet etmekten gurur ve onur duymaktayız. Bu bakımdan, hidro motor hurdası, vinç parçaları, hidrolik piston gibi akla gelebilecek her türlü hurdanın satım işlemini gerçekleştirmek için sadece bizi aramanız yeterlidir…

Başakşehir Hurda Kâğıt Alımı

Kâğıtlar çoğunlukla uzun vadeli kullanılmayan, kısa vadede kullanılıp hurda haline dönüşen bir ürün olarak bilinmektedir. Bu doğrultuda piyasadaki hurda kâğıt yoğunluğu son derece fazladır. Başakşehir hurda kağıt alımı gerçekleştirmekte olan firmamız, her türden kâğıt hurdasının alımını kısa süre içerisinde yapmaktadır. Firmamız, kurulduğu günden bu yana çevre dostu bir hurda firması olarak ön plana çıkmaktadır. Bu açıdan geri dönüşüme önem veren firmamız, geri dönüşümü mümkün olan her kağıt hurdasının alımını gerçekleştirmektedir.

Hurda kağıtlar geri dönüştürülemez düşüncesi son derece yanlış bir düşüncedir. Sonuç olarak hurda olarak tabir edilen her maddenin geri dönüştürülmesi mümkündür. Ancak her hurdanın geri dönüşüm potansiyeli aynı değildir. Başakşehir hurda alan firmalar arasında ön plana çıkan firmamız, hurda kağıt alımı da dahil olmak üzere her hurdanın alımını anında gerçekleştirmektedir. Firmamız, İstanbul genelinde en hızlı hurda alım hizmetini sizlere sunmaktadır. Bu açıdan hurdaları daha hızlı bir şekilde değerli hale getiren firmamız, yüksek müşteri memnuniyetiyle sizlere anında geri dönüş yapmaktadır.

Hurda kâğıt adı altında toplanan birçok alt tür vardır. Firmamız, Başakşehir yüksek tonajlı kağıt hurdası alımı gerçekleştiren tek hurdacıdır. Yüksek tonajlı alımların yanında her tonajdan alım gerçekleştiren firmamız, günlük hurda alım gücü en yüksek olan hurda firmasıdır. Bu doğrultuda firmamız; hurda karton kağıt, hurda okul kitabı, hurda peçete kağıdı, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda karton bardak, hurda kuşe kağıdı, kullanılmamış hurda gazete gibi hurda kağıtların alımını yüksek tonajlı öncelikli olmak üzere hurda kağıt alımlarını yapmaktadır.

Başakşehir Adresten Hurda Alımı

Genel anlamda Başakşehir hurda firmaları adresten hurda alımı gerçekleştirmemektedir. Bu açıdan diğer hurda firmalarından sıyrılan hurdaci.net, adresten hurda alımı gerçekleştiren nadir firmalardandır. Firmamız, düşük tonajdan yüksek tonaja kadar her hurdanın alımını adresten gerçekleştirmektedir. Bunun sonucunda da hiçbir ek ücret talep etmeyen firmamız, piyasadaki en avantajlı firma olduğunu gözler önüne sermektedir.

İstanbul’un her ilçesinde bulunan profesyonel ekiplerimiz, hurda alımlarını hızlı bir şekilde adresten gerçekleştirmektedir. Adresten hurda alımı sonucunda sizlerle olan ilişiğimiz kesilmemektedir. Firmamız, hurdalar üzerinde uygulanan her adımda sizleri bilgilendirerek diğer hurda firmalarının sağlamadığı bir avantajı sizlere sunmaktadır. Firmamız, 2021 hurda fiyatları baz alındığında da yüksek fiyatlandırma listesiyle öne çıkan bir hurdacıdır. Firmamız, her türden ve her miktardan hurdanın fiyatlandırma listesini her zaman en yüksek fiyattan belirlemiştir.

Firmamız, deneyim baz alındığında sektörün en deneyimli firmasıdır. Bu açıdan bütün hurdacı firmaları, firmamızı örnek alarak hurda alım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Başakşehir adresten hurda alımı hizmeti ile diğer hurda firmalarına örnek olan firmamız, her konuda hurda sektörünün geleceğine ışık tutar bir vaziyettedir. Tabii ki herkes sektörün en profesyonel firmasıyla birlikte çalışmak ister. Bu doğrultuda sizler de firmamızı tercih ederek sektörün en önde gelen firmasıyla işbirliği yapabilir, kalitemize kalite katabilirsiniz…

Hangi Hurdalar Geri Dönüştürülür

Genel anlamda hurda olarak tabir edilen her maddenin geri dönüştürülmesi mümkündür. Ancak yukarıda da belirtildiği üzere her hurda türünün geri dönüşüm potansiyeli aynı seviyede değildir. Bu açıdan yüksek tonajlı hurda alımlarında geri dönüşüm yüzdesi daha yüksek olduğundan, firmamız yüksek tonajlı hurda alımı işlemlerine öncelik göstermektedir.

Hurda motor, hurda zamak, hurda çinko, hurda akü, hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda kağıt, hurda sarı, hurda plastik, hurda krom, hurda kablo gibi hurda türlerinin geri dönüşümü başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Sayılan bu hurda türlerinin alımı firmamız tarafından başarılı bir şekilde ve yüksek fiyat çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.