Ana sayfa » Adalar Hurdacı

Adalar Hurdacı

Hurda alım ve hurda satım konusunda aklınızda bulunan bütün soruların cevaplarını yazımızda alacağınızı garanti ediyoruz. Bu yazımızın sonunda eğer yine de aklınızda yanıtlanmamış sorular bulunuyor ise lütfen sitemizin iletişim bölümünden bizler ile temasa geçin. Adalar hurdacı satışı konusunda en iyi firmanın tanıtım yazısını okuduğunuzu belirterek yazımıza başlamak istiyoruz. Her firma kendi tanıtımını yapabilmek için verdiği hizmetlerin kalitesini abartarak över ve müşterilerin birçoğu böyle durumlara alışkındır. Fakat Hurdaci sitemiz üzerinde yapacağınız ufak bir gezinti ile hiç de haksız olmadığımızı anlayacaksınız.

İstanbul hurda alımı dikkatli bir şekilde yapılması gereken ve oldukça külfetli bir iş olmaktadır. Külfetlidir zira bu hurdaların geri dönüşüm süreci oldukça zahmetli ve yapan kimseler için büyük bir çaba ve emek isteyen bir iştir. Bundan dolayı hurdaların satım işleri de bu noktaya kadar olan hikayeleri göz önüne alındığı zaman oldukça zahmetli olmaktadır.

Ağır Sanayi Hurdalar

Sanayi alanında faaliyet gösteren ve bu alanda memlekete oldukça yararı dokunan birçok kimseyi biliyorsunuzdur. Bu kimselerin kullanmış oldukları makinelerin nerede ise tamamı yurt dışından getiriliyor olsa da makinelerin hurdaları iç piyasa üzerinden geri dönüştürülmektedir. Özellik ile son derece ağır ve taşınması da ancak forklift denilen araçlar yardımı ile olan bu hurdalar oldukça kıymetli madenlerdir. Evet madenlerdir zira her bir makinenin içeriğinde yer alan bileşenler adeta bir servet değerindedir. Bu serveti seneler boyunca bir köşede heba etmeden müşteriler ile buluşturmak ve ekonomiyi kalkındırmak ise hurdacı sitesinin sahibi olan firmamızın asli görevidir.

Firmamız tarafından sizlere sunulan bu hurdaların piyasada bulunan muadillerine göre en iyi ve düzgün bir şekilde dönüştürülmüş olan ürünler olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Zira alanında uzman olan kadromuz tarafından hurda toplama sezonu açıldığı andan itibaren piyasada bulunan en işe yarar hurdalar toplanmaktadır. Bundan dolayı oldukça emek verilmiş olan ve özellik ile ağır sanayi hurdaları için son derece mesai harcadığını bildiğimiz ustalarımızın emeğinin karşılığı ise yine oldukça uygun bir fiyattan verilmektedir.

Vizyon ve Misyon

Bu iş ile uğraşan insanların büyük bir bölümü maalesef işe gereken önemi vermemektedir. Regülatör hurdası gibi oldukça dikkat gerektiren bir alet bile hak ettiği değeri hurdacıların elinden alamamaktadır.

Son derece profesyonel ve yeni teknolojinin getirmiş olduğu değişiklikler ile birlikte toplanan hurdalar ise firmamızın özel geri dönüşüm mekanizmasından profesyonel bir şekilde geçtikten sonra siz değerli müşterilerimiz ile buluşuyorlar.

Sadece ağır sanayi hurdaları değil aklınıza gelebilecek hemen her türlü hurda malzemeleri özellik ile Adalar Hurdacı bölgesinde siz değerli müşterilerimiz ile buluşmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Hurda malzemelerini değerli kılan şey bu ürünlerin dış kısmının güzelliğinden ziyade içermiş oldukları minerallerdir. Demir, çinko, bakır ve krom gibi oldukça işe yarar ve geri dönüştürülebilecek hemen hemen her malzeme için kullanılan bu ürünler son derece kullanışlı olmaktadır. Bu kullanışlılığın altında da yine firmamızın bu işe yıllarını vermiş olan usta isimleri yatmaktadır.

Fiyat konusuna gelince bu konu hurda borsası tarafından belirlendiği için son derece karmaşık ve sisli bir alan üzerine konuştuğumuzu belirtmemiz gerekiyor. Zira sürekli olarak değişken olan borsanın bileşenlerini maalesef biz belirlemediğimiz için sizlere tam olarak bir rakam vermemiz mümkün değildir. Bu sorunu çözebilmek ve aklınızda bulunan soruların tamamının yanıtlarını bulmak istiyor iseniz lütfen bizlere ulaşın.