Ana sayfa » Çekmeköy Hurdacı

Çekmeköy Hurdacı

Çekmeköy Hurdacı Firması

Firmamız, Çekmeköy hurdacı piyasası da dahil olmak üzere İstanbul hurda piyasası genelinden her türden hurda alımını yapmaktadır. Miktar ve hurda türü ayırt etmeden alım yapmakta olan firmamız, tamamıyla müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana %100’e yakın müşteri memnuniyetine sahip olan hurdaci, firmamız  bu memnuniyeti uzun seneler boyunca devam ettirecektir.

Firmamız, kablo hurdası, elektrik motoru, demir hurda , trafo hurdası gibi birçok hurdanın alımını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Çekmeköy gibi sanayinin gelişmiş olduğu ilçelerimizde hurda alımı daha fazladır. Bu sayede Çekmeköy hurdacı piyasası da en büyük piyasalardan bir tanesidir. Bunun yanı sıra kentsel dönüşüm bölgesi olan Çekmeköy’de inşaat demiri, inşaat iskelesi, demir boru,yıkım hurdası,  çatı paneli gibi hurdaların alımı da yapılmaktadır.

Çekmeköy Hurda Alan Firmalar

Çekmeköy hurdacı piyasasında hurda alan firmalar bir hayli fazladır. Ancak, bunlardan en başarıları yaptıkları olumlu alımlar neticesinde öne çıkmaktadır. Şüphesiz, İstanbul hurda sektörü genelinde olduğu gibi Çekmeköy hurdacı sektöründe de firmamız hurdaci.net, öne çıkan firmalardandır. Yaptığımız olumlu alımlar ve müşteri memnuniyeti sayesinde firmamız en güvenilir ve en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Bunun yanında; PVC işleme makinası, döküm petek, sarı musluk, demir su boruları gibi birçok hurdanın alımı da sadece firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu doğrultuda diğer firmalardan başarıyla sıyrılan hurdaci.net, uyguladığı olumlu adımlara ve alım işlemlerine devam edecektir.

Çekmeköy Hurda Fiyatları

Fiyatlarımız, diğer firmalara nazaran daha yüksek düzeydedir. Müşteri memnuniyetini önemsediğimizden, firmamız kurulduğundan beri yüksek fiyattan hurda  alım işlemleri yapmaktadır. Bunun yanında müşteri mağduriyetini de düşündüğümüzden fiyatlarımız olması gerektiği gibi yüksektir. Firmamız her türlü hurdayı yüksek fiyattan almaktadır. Alüminyum kapı, soğutma sistemleri, asansör kabini gibi akla gelmeyen birçok hurdanın alımı yüksek fiyattan gerçekleşmektedir. Her geçen gün artan hurda alım gücümüzle Çekmeköy hurdacı piyasası içerisinde öncü konumuna geldik. Ayrıca, İstanbul hurda sektörü genelinde de uyguladığımız yapıcı adımlar bütün ilçelerde bizleri öncü duruma getirdi. Bizler öncü olmanın gerektirdiği sorumlulukları biliyor ve ona göre hareket ediyoruz. Peki, sizler bir öncüye hurda satımı yapmak istemez misiniz?

Çekmeköy Adresten Hurda Alımı

İstanbul hurda sektörü genelinde öncü olmanın getirdiği birtakım sorumluluklar mevcuttur. Bu sorumluluklardan en büyüğü ise şüphesiz müşteri memnuniyetidir. Bizim de uyguladığımız her adım şüphesiz müşteri memnuniyeti içindir. Çekmeköy hurdacı piyasası da dahil olmak üzere bütün piyasalarda adresten hurda alımı gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede sizler hiçbir çaba sarf etmeden, ekiplerimiz hurdaları adresinden teslim almaktadır. Müşteri mağduriyeti yukarıda da belirtildiği üzere önemli bir konudur. Herhangi bir mağduriyet oluşmaması adına İstanbul hurda sektörü genelinde ödemelerimiz nakit olarak yapılmaktadır. Bu sayede hem mağduriyetin önüne geçmekte, hem de sizlerin memnuniyetini sağlamaktayız.

Hurda alımında bir diğer önemli nokta ise şüphesiz hızdır. Her firmanın hızlı olması son derece önemlidir. Çünkü hız, müşteri memnuniyeti demektir. Çekmeköy hurda alım sırasında ekiplerimiz hızlı bir şekilde hurdaları teslim almaktadır. Bunun yanı sıra İstanbul hurda sektörü genelinde de firmamız, en hızlı ekiplere sahiptir.

Çekmeköy Yüksek Fiyattan Hurda Alımı

Hurdaci.net, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Hurda alım işlemleri üzerinde durulması gereken bir konudur. Bizler Çekmeköy hurdacı ve İstanbul hurda sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ilk firmalardanız. Bunun yanında yüksek fiyattan hurda alımı da bizleri her zaman bir adım öne çıkarmaktadır. Sizler de profesyonel ekipler tarafından, profesyonel hizmet arıyorsanız hurdaci.net adresimizden daha detaylı bilgiler alabilirsiniz…