Ana sayfa » Çekmeköy Hurdacı

Çekmeköy Hurdacı

Çekmeköy Hurdacı Firması

Firmamız, Çekmeköy hurdacı piyasası da dahil olmak üzere İstanbul hurda piyasası genelinden her türden hurda alımını yapmaktadır. Miktar ve hurda türü ayırt etmeden alım yapmakta olan firmamız, tamamıyla müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana %100’e yakın müşteri memnuniyetine sahip olan hurdaci, firmamız  bu memnuniyeti uzun seneler boyunca devam ettirecektir.

Firmamız, kablo hurdası, elektrik motoru, demir hurda , trafo hurdası gibi birçok hurdanın alımını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Çekmeköy gibi sanayinin gelişmiş olduğu ilçelerimizde hurda alımı daha fazladır. Bu sayede Çekmeköy hurdacı piyasası da en büyük piyasalardan bir tanesidir. Bunun yanı sıra kentsel dönüşüm bölgesi olan Çekmeköy’de inşaat demiri, inşaat iskelesi, demir boru,yıkım hurdası,  çatı paneli gibi hurdaların alımı da yapılmaktadır.

Çekmeköy Hurda Alan Firmalar

Çekmeköy hurdacı piyasasında hurda alan firmalar bir hayli fazladır. Ancak, bunlardan en başarıları yaptıkları olumlu alımlar neticesinde öne çıkmaktadır. Şüphesiz, İstanbul hurda sektörü genelinde olduğu gibi Çekmeköy hurdacı sektöründe de firmamız hurdaci.net, öne çıkan firmalardandır. Yaptığımız olumlu alımlar ve müşteri memnuniyeti sayesinde firmamız en güvenilir ve en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Bunun yanında; PVC işleme makinası, döküm petek, sarı musluk, demir su boruları gibi birçok hurdanın alımı da sadece firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu doğrultuda diğer firmalardan başarıyla sıyrılan hurdaci.net, uyguladığı olumlu adımlara ve alım işlemlerine devam edecektir.

Çekmeköy Hurda Fiyatları

Fiyatlarımız, diğer firmalara nazaran daha yüksek düzeydedir. Müşteri memnuniyetini önemsediğimizden, firmamız kurulduğundan beri yüksek fiyattan hurda  alım işlemleri yapmaktadır. Bunun yanında müşteri mağduriyetini de düşündüğümüzden fiyatlarımız olması gerektiği gibi yüksektir. Firmamız her türlü hurdayı yüksek fiyattan almaktadır. Alüminyum kapı, soğutma sistemleri, asansör kabini gibi akla gelmeyen birçok hurdanın alımı yüksek fiyattan gerçekleşmektedir. Her geçen gün artan hurda alım gücümüzle Çekmeköy hurdacı piyasası içerisinde öncü konumuna geldik. Ayrıca, İstanbul hurda sektörü genelinde de uyguladığımız yapıcı adımlar bütün ilçelerde bizleri öncü duruma getirdi. Bizler öncü olmanın gerektirdiği sorumlulukları biliyor ve ona göre hareket ediyoruz. Peki, sizler bir öncüye hurda satımı yapmak istemez misiniz?

Çekmeköy Adresten Hurda Alımı

İstanbul hurda sektörü genelinde öncü olmanın getirdiği birtakım sorumluluklar mevcuttur. Bu sorumluluklardan en büyüğü ise şüphesiz müşteri memnuniyetidir. Bizim de uyguladığımız her adım şüphesiz müşteri memnuniyeti içindir. Çekmeköy hurdacı piyasası da dahil olmak üzere bütün piyasalarda adresten hurda alımı gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede sizler hiçbir çaba sarf etmeden, ekiplerimiz hurdaları adresinden teslim almaktadır. Müşteri mağduriyeti yukarıda da belirtildiği üzere önemli bir konudur. Herhangi bir mağduriyet oluşmaması adına İstanbul hurda sektörü genelinde ödemelerimiz nakit olarak yapılmaktadır. Bu sayede hem mağduriyetin önüne geçmekte, hem de sizlerin memnuniyetini sağlamaktayız.

Hurda alımında bir diğer önemli nokta ise şüphesiz hızdır. Her firmanın hızlı olması son derece önemlidir. Çünkü hız, müşteri memnuniyeti demektir. Çekmeköy hurda alım sırasında ekiplerimiz hızlı bir şekilde hurdaları teslim almaktadır. Bunun yanı sıra İstanbul hurda sektörü genelinde de firmamız, en hızlı ekiplere sahiptir.

Çekmeköy Yüksek Fiyattan Hurda Alımı

Hurdaci.net, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Hurda alım işlemleri üzerinde durulması gereken bir konudur. Bizler Çekmeköy hurdacı ve İstanbul hurda sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ilk firmalardanız. Bunun yanında yüksek fiyattan hurda alımı da bizleri her zaman bir adım öne çıkarmaktadır. Sizler de profesyonel ekipler tarafından, profesyonel hizmet arıyorsanız hurdaci.net adresimizden daha detaylı bilgiler alabilirsiniz…

Çekmeköy Hurda Plastik Alımı

Plastikler gerek denizlerimize gerek ormanlarımıza gerek ise soluduğumuz havaya tartışılmaz bir derecede zarar vermektedir. Bu açıdan düşünüldüğünde plastiklerin doğaya bırakılmaması ve geri dönüştürülmesi büyük bir önem taşımaktadır. Geri dönüşüm anlayışında çığır açan firmamız, Çekmeköy hurda plastik alımı gerçekleştirmekte olan bir hurdacıdır. Aldığı her türden hurdanın geri dönüştürülme işlemini anında başlatmakta olan firmamız, hurda plastik geri dönüşümü işlemine her zaman öncelik tanımaktadır. Bu doğrultuda hem ekonomiye hem de doğaya katkı veren firmamız, diğer firmaların düşünmediğini düşünerek hurda plastik alımları için müşterilerine çeşitli avantajlar da sunmaktadır.

Çekmeköy, mahalle sayısı en yüksek ilçelerden birisidir. Bu doğrultuda hurdacı firmamız, Çekmeköy’ün bütün mahallelerinden hurda alım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Özellikle yüksek tonajlı alımlara dikkat etmekte olan firmamız, yüksek tonajlı hurda alımlarında müşterilerine avantajlar sağlamayı ihmal etmemektedir. Çekmeköy yüksek tonajlı hurda plastik alımı gerçekleştiren nadir hurdacılardan olan firmamız, bütün hurda plastik türlerini almakta olan tek hurdacıdır. Firmamız; Hurda ABS plastik, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, hurda jelatin, mavi kırmızı kapak, çıkma pimapen hurdası, hurda pet şişe alımı işlemlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Çekmeköy Hurda Kâğıt Alımı

Hurda kâğıtlar, doğaya hurda plastik kadar zarar vermese de; doğamızın görüntüsünü bozan bir hurda çeşidi olarak bilinmektedir. Dolayısıyla, bu tür hurda kâğıt maddelerinin geri dönüştürülmesi hem görüntü hem de ekonomimiz adına oldukça iyi olacaktır. Bunun yanı sıra bilindiği üzere kâğıtların yapımında bolca ağaç kullanılmaktadır. Ağaçların bir daha kesilmemesi adına da Çekmeköy hurda kâğıt geri dönüşümü büyük bir önem taşımaktadır.

Hurdaci.net, akla gelebilecek bütün hurdaların alımını öncelikli olarak yüksek tonajlı yapmaktadır. Ancak, firmamız yüksek tonajlı hurda alımı işleminin yanında her miktardan hurda alımlarını da gerçekleştirmektedir. Çekmeköy yüksek tonajlı hurda kâğıt alımı yapan sayılı firmalardan olan hurdaci.net, bu doğrultuda gece gündüz hizmetiyle sizlere kaliteli bir hurda alım hizmeti sunmaktadır.

Hurda kâğıdın; hurda karton kağıt, hurda okul kitabı, hurda peçete kağıdı, hurda karton bardak, hurda A4 fotokopi kağıdı, kullanılmış hurda gazete, kullanılmamış hurda gazete, hurda kuşe kağıdı gibi türleri mevcuttur. Firmamız, sayılan bu bütün türlerin alımını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Çekmeköy hurda kâğıt alımı yapmakta olan firmamız bu türlerin alımını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bütün bu alımlar gerçekleşirken firmamız, kesinlikle müşterilerine yeni avantajlar sağlamaktan geri kalmamaktadır.

Çekmeköy Hurda Elektronik Kart Alımı

Günümüzde hemen hemen her sektörde kullanılan elektronik kartlar yanlış bir işlem sonucunda kolay bir şekilde hurda konumuna gelebilmektedir. Dolayısıyla, hurda sektörü içerisinde hurda elektronik kart bolluğu mevcuttur. Firmamız, Çekmeköy de dahil olmak üzere İstanbul genelinde hurda elektronik kart alımı yapan bir hurda firmasıdır. Her hurda türünde olduğu gibi hurda elektronik kart türünün de yüksek tonajdan alımı öncelikli olmalıdır. Sonuç olarak yüksek tonajdan alım, ülke ekonomisine ve doğaya daha büyük katkı anlamına gelmektedir.

Firmamız, kaliteli hurda alım hizmetini her zaman mottosu olarak kabul etmiştir. Kurulduğu günden bu yana bu doğrultuda hizmet vermekte olan firmamız, hurda elektronik kart da dahil olmak üzere her hurdanın alımını gerçekleştiren bir hurdacıdır. Hurda bilgisayar ram kartı, hurda bilgisayar anakartı, hurda telefon kartı, hurda modem kartı, hurda uydu alıcısı kartı, hurda yazıcı kartı, hurda işlemci metal kartı, hurda harddisk gibi ürünler genel olarak hurda elektronik kart adı altında isimlendirilmektedir. Firmamız, bütün bu sayılan hurda elektronik kartların alımını başarılı bir şekilde gerçekleştirerek yüksek fiyattan alımlarını yapmaktadır.