Ana sayfa » Beşiktaş Hurdacı

Beşiktaş Hurdacı

Beşiktaş Hurda Firması

Hurda alımında öncü konumunda bulunan Beşiktaş hurdacı piyasası, sektörün en temel yapı taşlarından biridir. Avrupa yakasında açık ara en fazla hurda alımı yaptığımız yer olan Beşiktaş, İstanbul genelinde de ilk sıralardadır. İstanbul hurda sektörünün öncüsü olan firmamız, Beşiktaş hurdacı piyasası da dahil olmak üzere İstanbul’un her yerinden hurda alımı gerçekleştirmektedir. Firmamız, Beşiktaş ilçesi içerisinde trapez sac, alüminyum kablo, plastik granül gibi hurdaların yanı sıra birçok hurdanın da alımını gerçekleştirmektedir. Dağılım itibarıyla İstanbul’un her yerine ulaşabilen firmamız, kolaylıkla hurda alım işlemleri yapmaktadır.

Firmamız tecrübe açısından İstanbul hurda sektöründe bir numaradır. Bunun yanı sıra hurdaci.net yapılan olumlu işlemler ve yapıcı adımlarla da İstanbul içi hurda alımında her zaman ilk sıradadır. Kurulduğu günden beri hurda alımında çığır açan firmamız, uzun seneler boyunca sizlere hizmet edecek ve kaliteli işlere imza atmaya devam edecektir.

Beşiktaş Demir Hurda Firması

Firmamız, Beşiktaş hurdacı sektörü de dahil olmak üzere İstanbul hurda sektöründeki her ilçeden, her türlü hurdayı almaktadır. Demir çit, demir merdiven, alüminyum talaşı, çelik boru ve çatı paneli gibi akla gelmeyen birçok hurdanın alımını firmamız üstlenmektedir. Bunun yanında özellikle ağır hurda alımına önem veren hurdaci.net firmamız, fabrika söküm işlemleri sonucunda oluşan hurdaları da almaktadır. Unutulmamalıdır ki, bizler için en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Bizler gerek iş kalitemizle gerek ise hurdaları yüksek fiyattan almamızla müşteri memnuniyetini kurulduğumuz günden beri sağlamaktayız. Bizler, çelik boru, inşaat demiri, inşaat iskelesi gibi aklınıza gelmeyecek hurdaları piyasanın en yüksek fiyatından satın alıyoruz. Bu sayede hem sizleri mağdur duruma düşürmüyor, hem de hakkınız olan ücreti sizlere ödüyoruz. Satılacak hurdalarınız için daha detaylı bilgi ve yüksek fiyatlandırma için hurdaci.net adresinden bizlere ulaşabilir, hurdalarınızı bizlere satabilirsiniz.

Ek olarak, hurdalarınızı ait olduğu yere kadar giderek alan ekiplerimiz sizlerden hiçbir ücret talep etmemektedir. Bu doğrultuda bu uygulamayı yapan ilk firma olmaktan da gurur duymaktayız.

Beşiktaş Bakır Hurda Firması

Aldığımız hurdalarda kesinlikle belirli bir miktar olmasına dikkat etmiyoruz. Bizler kurulduğumuz günden beri miktar ayırt etmeden hurdalarınızı yüksek fiyattan almaktayız. Bugüne kadar İstanbul hurda sektörü içerisinde hiçbir alıcıdan miktar şartı gözetmedik ve gözetmeyeceğiz de. Bulaşık makinası, klima hurdası, kalorifer hurdası gibi birçok hurda çeşidini miktar gözetmeden en yüksek fiyattan alıyoruz. Siz de kaliteli bir hizmet ve yüksek fiyattan hurda satımı gerçekleştirmek istiyorsanız, hurdaci.net firmamızı tercih etmelisiniz.

%100’e Yakın Müşteri Memnuniyet Oranıyla Hizmetinizdeyiz

Hurdaci.net kurulduğu ilk günden beri müşteri memnuniyetine önem göstermektedir. Bu doğrultuda İstanbul hurda sektöründe en memnun müşteriler de her zaman firmamızı tercih etmiştir. Müşteri memnuniyetimizin en büyük nedeni de şüphesiz radyatör hurdası, asansör hurdası, çatı paneli hurdası gibi akla gelmeyen birçok hurdanın alımını yapmamızdır. Ek olarak, piyasanın üstünde bir fiyattan alım yapmamız da müşterilerimizi her zaman memnun etmektedir. Bizler işimizin ehliyiz, peki sizler işinin ehli bir firmadan hizmet almak istemez misiniz?

İstanbul Hurda Firması

Şubelerimiz, İstanbul’un bütün ilçelerine dağılmıştır. Dolayısıyla, ekiplerimiz hurda alımını saatler içerisinde gerçekleştirmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey ise bizi arayıp sadece adres belirtmektir. Ardından ekiplerimiz saatler içerisinde kapınızdan hurdaların alımını gerçekleştirmektedir. Bunun yanında ödemeler de müşterilerimizin mağdur olmaması açısından nakit şeklinde verilmektedir. Böyle düşünüldüğünde İstanbul hurda piyasasına öncülük eden firmamız her zaman sizlerin memnuniyetini düşünmektedir. Siz de hurda alım ile ilgili daha fazla bilgi öğrenmek ve fiyat sorgusu yapabilmek için hurdaci.net adresinden bizlere ulaşabilirsiniz…