Ana sayfa » Beykoz Hurdacı

Beykoz Hurdacı

Hurdaların önemini kavrayan, çok sayıda hurda alımı gerçekleştirdiğimiz bir başka piyasa da Beykoz hurdacı piyasasıdır. Ekiplerimiz, İstanbul’un her yerini bir ağ misali sardığından. Beykoz’da da en hızlı faaliyeti gerçekleştirmekteyiz. İstanbul hurda piyasasının geçmişi ve geleceği olan firmamız, Beykoz hurdacı piyasası da dahil olmak üzere birçok piyasadan alım gerçekleştirmektedir. Böylelikle İstanbul’un bütün ilçelerinde faaliyetlerine devam eden firmamız, son hızla hurda alım hizmeti sağlamaktadır.

Hurdalar, kendi içerisinde birçok çeşide ayrılır. Bu durumda bizler; hurda türü fark etmeksizin, her türlü hurdanın alımını en yüksek fiyattan yapmaktayız. Öyle ki; hidro motor hurdası, hurda pimapen, hurda plastik boru gibi akla gelmeyecek birçok hurdanın alımını gerçekleştiriyoruz. Diğer ilçelerde olduğu gibi Beykoz hurda firmaları arasından da kolaylıkla sıyrılan firmamız, olumlu alım işlemleriyle her zaman bir numaradır. Siz de her miktardan ve her türden hurdaların satım işlemini yapmak ve yüksek bir gelir elde etmek istiyorsanız, bizlere güvenebilirsiniz.

Beykoz Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları, ilçeden ilçeye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu durumda hurdaci.net firmamız, her ilçede piyasanın üstünde bir fiyattan hurda alımı gerçekleştirmektedir. Bilindiği gibi piyasalar zamanla değişebilir. Ancak, bu konuda değişmeyiz. Firmamız, her ne olursa olsun en yüksek fiyattan hurda alımına devam edecek ve İstanbul hurda sektörü genelinde müşteri memnuniyetini sağlayacaktır.  Hurdaci.net firmamız, Beykoz ilçemizde; Beykoz çatı paneli hurdası, Beykoz PVC, Beykoz demir boru gibi birçok hurdanın alımını sağlamaktadır. Bu doğrultuda Beykoz hurdacı piyasası da dahil olmak üzere birçok piyasaya yön vermekteyiz. Unutmayın ki, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine verilen önem sonradan kazanılan bir özellik değildir. Bizler, kurulduğumuz günden beri bu yönde hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini sağlamaktayız…

Beykoz Hurda Alımı Nasıl Gerçekleşiyor

Her hurda firması, hurda alımı gerçekleştirebilir. Ancak, bu alımın da kendi içerisinde önemli yerleri mevcuttur. Hurda araba parçaları, döküm petek hurdası, çatı makası hurdası gibi her hurdanın alımına dikkat edilmelidir. Bu yönden alım işlemine önem veren firmamız, profesyonel ve deneyimli kadrosuyla çalışmaktadır. Ekiplerimiz, İstanbul’u bir ağ misali sardığından, İstanbul hurda sektörünün her yerinden hurda alımını en kısa sürede tamamlamaktayız. Hurda Alım işlerinde  hurdaci.net, her türlü ağır hurdanın alımını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Güven ve hizmete önem veren, sektörün devi konumundaki hurdaci.net, uzun seneler boyunca en yüksek fiyattan hurda almaya devam edecektir.

Her Türden Hurda Alımı Sağlıyoruz

Hurdalar günümüzde oldukça fazla bulunan ve eski özelliğini kaybetmiş ürünlerdir. Bu ürünler değersiz gibi görünse de, İstanbul hurda sektöründe hurda alım işlemleri yapılmaktadır. Dolayısıyla, sizler de bu işten bir gelir kapısı oluşturabilirsiniz. Ancak, hurdayı hangi firmaya satacağınız son derece önemlidir. Bu doğrultuda firmamız, çelik direk, demir kapı, fabrika hurdaları da dahil olmak üzere bütün hurdaların alımını yapmaktadır. Şüphesiz bizi diğer firmalardan ayıran özellikler mevcuttur. Beykoz hurdacı piyasası da dahil olmak üzere bütün piyasalardaki üstünlüğümüz de gerçekleştirdiğimiz olumlu alımlar ve yapıcı adımlardan dolayıdır. Hurdaci.net, her türlü hurdanın alımını gerçekleştirmektedir. Alımlar ise en yüksek fiyattan gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra deneyimli ve güler yüzlü kadromuz da sizlere hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. İnşaat iskelesi, trapez sac, sandviç panel, alüminyum kapı gibi bütün hurdaların alımı en kısa sürede firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Siz de kaliteli bir hizmet ve yüksek fiyattan hurda satışı yapmak istiyorsanız kesinlikle hurdaci.net firmamızı tercih etmelisiniz.

Beykoz Hurda Krom Alımı

Krom özellikle ağır sanayi ve askeriyede kullanılan bir madde olarak ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra metalürji sektöründe de kromun kullanıldığı bilinmektedir. Hurda krom ise geri dönüştürüldüğü takdirde tekrardan askeriyede, ağır sanayide ve metalürji sektöründe kullanılabilmektedir. Firmamız, Beykoz içerisinde hurda krom alımı gerçekleştiren bir hurda firmasıdır. Yüksek tonajlı hurda krom alımları ile dikkatleri üzerine çeken firmamız, en çok tercih edilen hurdacı firması konumunu başarılı bir şekilde korumaktadır.

Kromun birçok türü bulunduğundan her tür farklı özellikler taşımaktadır. Bu açıdan hurda krom türleri de farklılık göstererek, kendilerine özgü bir geri dönüşüm programıyla geri dönüştürülmektedirler. Geri dönüşüm programını yakından takip eden firmamız, sizlerle iletişimi kesmeyerek hurda krom üzerinde uygulanan her adımda sizleri bilgilendirmektedir. Hurdaci.net, en köklü hurdacı olmasının yanında sektörde bulunan en modern hurdacıdır. Tamamıyla modern bir şekilde hurda krom alımı işlemlerini gerçekleştirmekte olan firmamız, Beykoz yüksek tonajlı hurda alımı işlemlerinde müşterilerine çeşitli öncelikler de sağlamaktadır.

Hurda paslanmaz 304 krom, hurda paslanmaz 304 krom talaşı, hurda paslanmaz 316 krom, hurda paslanmaz 310 krom, hurda paslanmaz 202 krom, %99 anot nikel gibi alt türleri bulunan hurda kromun alımları tarafımızca yüksek fiyat çerçevesinde yapılmaktadır. 2021 hurda krom kg fiyatı baz alındığında da diğer firmaları sollayan firmamız, deneyimli ekipleriyle sizlere hurda alım hizmeti sunmaya devam edecektir.

Beykoz Fabrika Yıkım Hurdası Alımı

Fabrikaların yoğun olduğu bölgelerde fabrika yıkım hurdası alımı azımsanmayacak derecede fazladır. Firmamız, Beykoz içerisinde hurda karşılığında fabrika yıkımı gerçekleştiren nadir firmalardandır. Bu doğrultuda çalışmalar gerçekleştiren firmamız, fabrika yıkımı konusunda uzman ekipleriyle sizlere yıkım hizmeti vermektedir. Diğer firmalara karşın fiyatlandırma konusunda müşterilerinin yanında olan firmamız, fabrika yıkımı sonucunda da yüksek fiyatlandırma listesiyle hizmetlerine devam etmektedir.

Fabrika yıkımı sonucunda ortaya birçok türden hurdanın çıkacağı aşikardır. Aynı bina yıkımında olduğu gibi fabrika yıkımında da uzman olan firmamız, ortaya çıkan her hurdanın alımını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Beykoz hurda karşılığında fabrika yıkımı gerçekleştiren az sayıdaki hurdacılardan biri olan hurdaci.net, çevreye zarar vermeden fabrika yıkımın gerçekleştirmektedir. Bunun yanında yıkım sonucunda ortaya çıkan molozların taşınma işlemini de yapan firmamız, mağduriyetinizi önemsediğini kanıtlamaktadır.

Yıkım sonucunda özellikle hurda inşaat demiri bolca ortaya çıkmaktadır. Bu açıdan Beykoz hurda inşaat demiri alımı da yapmakta olan hurdaci.net, her türden hurdanın alımını yüksek fiyattan yapmaktadır. Yüksek tonajlı alımlarda müşterilerimize ekstra avantajlar sağladığımızı yukarıda da belirtmiştir. Böyle düşünüldüğünde fabrika yıkımı sonucunda yüksek tonajlı hurdalar ortaya çıkacağından, firmamız sizlere ekstra avantajlar da sunmaktadır.

Beykoz Hurda Aldığımız Mahalleler

İstanbul genelinde hurda alımlarına devam eden firmamız, Beykoz piyasasında da aktif bir şekilde rol oynamaktadır. İstanbul’un her ilçesinden hurda alan firmamız, Beykoz içerisindeki her mahalleden de hurda alımlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Çoğu firma hurda alımlarında miktar şartı koymaktadır. Bunun aksine firmamız, hiçbir şekilde miktar şartı koymadan bütün mahallelerden hurda alımlarına devam etmektedir.

Acarlar Mahallesi, Akbaba Mahallesi, Alibahadır Mahallesi, Anadolu Hisarı Mahallesi, Baklacı Mahallesi, Bozhane Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıbahçe Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Göksu Mahallesi gibi bütün mahallelerde firmamız aktif bir şekilde rol oynamaktadır.

Bu doğrultuda sektörün öncüsü konumunda olan firmamız, İstanbul’un bütün ilçelerindeki bütün mahallelerden hurda alımı gerçekleştiren ilk ve tek firmadır. Şüphesiz herkes sektörün en köklü firmasıyla çalışmak ister. Bu doğrultuda sizler de firmamızı tercih ederek avantajlarımızdan sorunsuz bir şekilde yararlanabilir, kalitenin kendisiyle çalışabilirsiniz…