İçeriğe geç
Ana sayfa » Zile hurdacı hurda fiyatları

Zile hurdacı hurda fiyatları

Zile hurdacı hurda fiyatları

Zile hurdacı hurda fiyatları

Zile hurdacı hurda fiyatları sayfamızdan veya bizi arayıp anında zile hurda alım satım konusunda bilgi almak için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.Zile hurdacı firmanız olarak hurda demir,sarı,bakır,alüminyum,kurşun,kablo,çinko ve benzeri hurdaları adresinizden alım yapıyoruz. Zile ve köylerine hizmet veren hurdacı firmamız her nere olursanız olun adresten hurda alımı yapmaktadır. Zile hurdacılar arasında en yüksek hurda fiyat teklifi sunun firmanız olarak istenilen konuma gelip hurda alımı gerçekleştirmekteyiz.

Zile’de hurda satmak için kurumsal firma arayışında olanlar hemen Hürmetsan metal hurdacı firmamızı arayıp ellerindeki hurdayı en yüksek kg ve ton fiyatına firmamıza satış yapabilirler. Zile’de hurda satmak için en iyi tercih edilecek firmanız olarak sizlere piyasanın en yüksek hurda ücretinden ödeme yapmaktayız. Hürmetsan metal Zile hurdacı firması olarak sizlere kurumsal olarak da hizmet vermektedir.

Zile de hurda alım satım konusunda sizlere hurda atık toplama ve ayrıştırma belgelerimiz ile kurumsal hizmet sunuyoruz. Hurda satmak için profesyonel hurdacı firması arayışında olanlar hemen firmamızı arayıp gerekli belgelerimiz hakkında bilgi alabilirler.

Hürmetsan metal zile hurdacı firması olarak akla gelen bütün hurdaların alımını yapmakta başlıca hizmetlerimiz

  • Her nevi hurda alımı yapıyoruz,
  • Fabrika yıkım söküm işleri yapmaktayız,
  • Çelik çatı sökümü ve alımı,
  • çelik konstrüksiyon yapı malzemesi alımı yapıyoruz,
  • Çiftlik ve ahır sökümü hizmeti vermekteyiz,
  • Hurda tarım aletleri alımı,
  • Sandviç panel alımı,çıkma panel alımı,
  • Hurda demir,bakır,sarı,kablo,kurşun,çinko,alüminyum,paslanmaz ve benzerleri hurdaların alımı,
  • Bina,okul,kentsel dönüşüm kapsamında olan yıkım işleri yapmaktayız,
  • Depo,hangar,prebabrik yıkım söküm işleri hizmeti veriyoruz.

Hürmetsan metal firmamızın yapmış olduğu hizmetler arasındadır. Sizlerde hizmet ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için dilediğiniz an bize görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Çağrı hattı temsilcilerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır. Hürmetsan metal Türkiye’nin önde gelen lider hurdacı ve yıkım söküm firması olarak sizlerin çözüm ortağı oluyoruz.

Zile Hurda Fiyatları

Zile hurda fiyatları piyasanın arz talepleri doğrultusunda anlık olarak değişmektedir. Hurda fiyatını belirleyen en önemli konulardan birisi elinizde bulunan hurdaların çeşitleri ve tonaj miktarları olmaktadır.Sürümden kazanmayı hedefleyen firmamız elinizdeki hurdaların yüksek olma durumunda daha fazla kg fiyatı teklif etmektedir. Sizlere vermiş olduğumuz hurda fiyatı piyasanın daima %20 daha fazla üstünde olmaktadır.

Zile’de hurda fiyatı ne kadar gibi soru ve görüşlerinizi firmamıza ileterek anında satmak istediğiniz hurdanın güncel fiyatı hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz. Zile hurda alım satım konusunda sizlere yüksek ücretten ödeme yapan firmamız tüm hurda çeşitlerini adresinizden hassas kantarda tartım yaparak nakit olarak alım yapmaktadır.

Zile Hurda Demir Fiyatları

Zile hurda demir alım fiyatları hakkında sayfamızdan gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz. Zile’de hurda demir alan yerler arasında sizlere en yüksek ücreti ödeyen zile hurdacı firmanız oluyoruz. Zile hurda demir alımı yaptığımız bölgeler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Hurda profil demiri,hurda çelik demir,hurda tarım aletleri,hurda sanayi demiri,hurda makineler en çok alım yaptığımız hurdalar arasında yer almaktadır. Sizlerde elinizde bulunan veya biriktirmiş olduğunuz hurda demirleri hurdacı firmamıza satış yaparak yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Zile Hurda Kablo Fiyatları

Zile hurdacı firmanız olarak hurda kablolar için piyasanın en yüksek ücretini vermekteyiz.Hurda kablo alım satım işleriniz için Hürmetsan metal ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Hurda kablo satmak için Hürmetsan metali tercih edenler hurda kablo satışında daha fazla kar elde etmektedir.  Hurda kablonun kilosu diğer hurdacı firmalarına göre piyasanın %20 daha fazla üstündedir. Hurda kablo fiyatı konusunda piyasada emsali görülmemiş fiyat teklifimiz ile sizlerden hurda kabloları nakit olarak yerinde ve değerinde alımını yapıyoruz.

Zile Hurda Sarı

Hurda sarı satmak için Zile’de hurda sarı alan hurdacı taleplerinizi doğrudan firmamıza ileterek hurda sarı satışını firmamıza yapabilirsiniz. Hurda sarı kg fiyatı ve ton fiyatları hakkında Hürmetsan metal ile iletişime geçmeniz durumunda anında öğrenebilirsiniz. Hurda sarı denilince ilk akla gelen hurda musluk,hurda su saati,hurda batarya,hurda sarı dişliler,hurda musluk vana gibi malzemeler yer almaktadır. Gözle bakıldığında sarımsı renge ve parlak nikelajlı şekilde görülen aletler ve aparatlar yer almaktadır. Hurda satışından önce elinizdeki malzemenin görselini bize ileterek satış yapılacak malzemelerin çeşidi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Zile Hurda Çinko Fiyatları

Hurda çinko genel olarak çatı kaplamalarında oluk sistemlerinde sıkça kullanılan bir maden çeşididir. Her maden çeşidinin bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Uzun yıllar beklemiş olan bu maden çeşitleri güneşe ve doğa olaylarından dolayı yıpranmakta ve artık işlevsiz hale gelmektedir. Bu sayede kullanım ömrü biten çinkolar firmamız tarafından sizlerden hurda olarak alınmakta ve tekrar eritilip kalıplara döküm yapılarak kullanıma sürülmektedir. Hurda çinkoları çöpe veya bir kenara atmak yerine sizlerde bu hurdaları kg ve ton fiyatından firmamıza satış yaparak ekstra bir kazanç elde edebilirsiniz.

Zile Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda kurşun uzun yıllardır çeşitli alanlarda insanlar tarafından kullanılmaktadır.Günümüzde dahi kurşunlar cami kutbeleri,minare kaplaması ,akü uçları ve içinde,kablo izolesinde, araçlarda,çatı kaplamasında sıkça kullanılmaktadır. Kullanım ömrünü tamamlamış artık işe yaramayan ve atıl olan kurşunlar hurda olarak tekrar değerlendirilmektedir. Sizlerde bu ve bunun gibi elinizde biriken hurda kurşunu hurdacı firmamızı arayıp tarafımıza satışını yapabilirsiniz.

Zile Hurda Alüminyum Alım Satım

Zile’de hurda alüminyumun kilosu ne kadar? gibi sorularınız için doğrudan firmamız ile iletişime geçmeniz sizler için daha faydalı olacaktır. Zile hurda alüminyum fiyatları hakkında firmamız ile iletişime geçenler güncel kilogram fiyat bilgisini anında firmamızdan öğrenerek hurdacı firmamıza hurda alüminyum satışı yapabilirler. Alüminyum günümüzde hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Günlük yaşam alanlarımızın bir çok yerinde kullanılan alüminyumlar imalat atığı ve tekrar yenilenme durumlarında karşımıza çıkmaktadır.

Kullanım fazlası veya eskiyen eşyaların kapı pencerelerin,cam balkon,dış cephe kaplamaların değişiminden sonra ortaya çıkan alüminyum madeni hurda alüminyum olarak adlandırılmaktadır. Hurda alüminyum cam çerçevesi,hurda alüminyum profil,hurda alüminyum boru,hurda alüminyum tente gibi hurdalar firmamız tarafından güncel alüminyum fiyatından sizlerden ücret karşılığı alınmaktadır. Zile hurda alüminyum fiyatları konusunda sizlerin çözüm ortağı oluyoruz. Alüminyum hurdası satmak için sizlerde bizi tercih ederek daha fazla ücrete alüminyum hurda satışı yapabilirsiniz.

Zile’de Hurda Bakır Alım Satım

Zile hurdacı hurda bakır alım satım konusunda piyasanın en yüksek fiyatından bakır alan geridönüşüm firması oluyoruz. Hurda bakır satmak için sizlerde firmamızı tercih ederek en yüksek kg fiyatına bakır hurdası satışı yapabilirsiniz. Hurda soyma bakır fiyatları her an güncellenmek’de olup fabrika fiyatı olarak sizlere anında iletilmektedir. Hurda soyma bakır,hurda tel bakır,hurda yanık bakır,hurda bakır leğen,hurda bakır kablo,hurda tek damar bakır fiyatları her zaman firmamızda en yüksek seviyelerdedir.

Zile de hurda bakır alanlar arasında en yüksek hurda bakır ücretini Hürmetsan metal olarak biz veriyoruz. Hurda bakır satmak için sizlerde tercihinizi bizden yana kullanıp en yüksek fiyata bakır satışı yapabilirsiniz. Hurda bakır alan firmalar arasında daima önde gelen hurdacı firmasıyız. Hurda bakırlar adresinizden kendi ekibimiz tarafından hassas kantarda tartım yapılarak anında nakit ödeme ile alınmaktadır. Zile en yakın hurdacı talepleriniz için hemen arayın anında istenilen adresinize ekip gönderelim.

Zile Fabrika Hurda Fiyatları

Zile hurdacı hurda fiyatları, fabrika hurda alım fiyatları,güncel hurda fiyatları,hurda alım satım fiyatları,hurdanın kilo fiyatları gibi soru ve görüşlerinizi 7/24 çağrı ve whatsap hattımıza ileterek anında cevap alabilirsiniz. Zile hurdacı talepleriniz doğrultusunda firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda tüm işlerinizi aynı gün içerinde çözüme ulaştırmaktayız.

Zile Hurda Alım Satım Fiyatları

Hurda alım satım konusunda lider hurdacı firmanız olarak sizlere daima güncel hurda fiyatı üzerinden alım satım işlemi uyguluyoruz. Hurda alımında yapılacak işçilik ve nakliye tamamen Hürmetsan metal firmamızın bünyesinde çalışanlar tarafından yapılmaktadır. Hurda satmak için sizlerde tercihinizi firmamızdan yana kullanıp tüm hurda yıkım söküm işlerinizi aynı çatı altında tek firma tarafından yaptırabilirsiniz.

Hurda alımında firmamız kesim söküm işlerinizi,hurda tartım işleri,toplama yükleme işlerinizi size zahmet vermeden kendi işçileri tarafından yaptırmaktadır. Hurda fiyatları bakımından rakip firmalara göre daha yüksek fiyat teklifi vermekteyiz. Hurda satmak için hemen firmamızla iletişime geçerek elinizdeki hurdanın çeşidine göre piyasanın en yüksek ücretini firmamızdan talep edebilir ve aynı gün içerisinde hurda satışı yapabilirsiniz. Hürmetsan metal olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Zile Geridönüşüm Firmasıyız

Zile geri dönüşüm firmanız olarak her nevi atık hurdaları sizlerden ücret karşılığı alım yaparak tekrar geridönüşüme kazandırıyoruz. Hürmetsan metal zile geridönüşüm firmamız her nevi kağıt,demir,kablo,bakır,sarı,kurşun,çinko,alüminyum ve benzeri hurdaları sizlerden alım yaparak tekrar kullanıma kazandırmakta olup sizlerede ek gelir sağlamış olmaktayız. Zile de hurda alan firmalar arasında en yüksek hurda fiyatı veren hurdacı firmamız tüm hurdaları adresinizden alım yapmaktadır. Zile de geridönüşüm işleriniz için firmamızı arayıp anında elinizdeki hurdaların kg ve ton fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

GÜNCEL HURDA FİYATLARI LİSTESİ

GÜNCEL HURDA DEMİR FİYATLARI

#Hurda Demir Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
Bonus15 ₺16.000 ₺
Dkp13 ₺13.300 ₺
Ekstra13 ₺13.300 ₺
1. Grup12 ₺12.300 ₺
2. Grup11 ₺11.200 ₺
Talaş10 ₺10.000 ₺
GÜNCEL HURDA BAKIR FİYATLARI
#Hurda Bakır Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
Fosfor Bronz (CuSn6-8) Hurda260 ₺260.302 ₺
Soyma Bakır Hurda247 ₺250.776 ₺
Lama Bakır İmalat Artığı (Elektrolitik) Hurda147 ₺251.776 ₺
Antigron Kırma (Kalın kırma) Hurda246 ₺251.776 ₺
Ttr Kırma (İnce Kırma) Hurda246 TL251.776.80 TL
Külçe Bakır Cu%98 Hurda226 ₺230.968 ₺
Bakır Talaşı Cu%99 Hurda221 ₺225.766 ₺
Granül Bakır (Sarısız Karışık Kırma) Hurda227 ₺232.000 ₺
Kırkambar Bakır (Anadolu Min.5 Ton) Hurda214 ₺218.484 ₺
GÜNCEL HURDA SARI FİYATLARI
#Hurda Sarı Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
Hurda Sarı Araiş MS-70182 ₺182.800 ₺
Sarı Hurda Araiş MS-64180 ₺180.800 ₺
Hurda Sarı Çubuk Ucu Parça MS-58165 ₺165.000 ₺
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı160 ₺160.500 ₺
Sarı Hurda Kırkambar Musluk140 ₺140.300 ₺
Hurda Sarı Su Saati137 ₺137.500 ₺
Hurda Sarı Radyatör120 ₺120.500 ₺
Hurda Fermuar Talaşı Pirinç (İmalat Artığı)110 ₺110,250 ₺
Hurda Kızıl Parça Rg5 (Dişli ,Yatak,Burç vb.)200 ₺200.000 ₺
Hurda Kızıl Sarı210 ₺211.000 ₺
Hurda Kızıl Talaşı RG5204 ₺208,080 ₺
Radyatör (Oto Radyatör) Hurda146 ₺149,817 ₺
Hurda Sarı Gemi Pervanesi210 ₺210.000
GÜNCEL HURDA KABLO FİYATLARI
#Hurda Kablo Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
Hurda Dalgıç Pompa Kablosu214 ₺218.400 ₺
Hurda Ptt Kablo İçi (Deşe)188 ₺190 ₺
Hurda Ptt Kablo İçi Yağlı (Deşe)153 ₺156.000 ₺
Hurda Şantiye Kablosu (Enerji ve Tesisat karışık) 150 ₺153.000 ₺
Karışık Kablo Hurda130 ₺131.000 ₺
Hurda Enerji Kablosu226 ₺227.000 ₺
Hurda Yer Altı Kablosu226 ₺227.000 ₺
Hurda Tek Damar Kablo230 ₺235.000 ₺
Hurda 4/16 –4/18 – 4/24 – 4/3 – 4/30 – 4/50 – 3/2,5Sorunuz?Sorunuz?
Hurda Fare Yemez KabloSorunuz?Sorunuz?
Hurda Çelik Zırhlı KabloSorunuz?Sorunuz?
GÜNCEL HURDA ALÜMİNYUM FİYATLARI
#Hurda Alüminyum Çeşitleri1 KG Fiyatı1 TON Fiyatı
Hurda Alüminyum Klima Radyatörü (Bakırlı Petek)110 ₺112.000 ₺
Hurda Tel Alüminyum65 ₺67.000 ₺
Hurda Araiş Levha Alüminyum59 ₺60.000 ₺
Hurda Ofset Matba Alüminyumu59 ₺60.000 ₺
Hurda Profil Boyasız ve Eloksal Kaplı54 ₺55.000 ₺
Hurda Alüminyum Jant66 ₺67.000 ₺
Hurda Alüminyum Folyo54 ₺55.000 ₺
Hurda Boyalı Levha Alüminyum48 ₺49.000 ₺
Hurda Alüminyum Profil Tastabak Karışık48 ₺49.000 ₺
Hurda Çatı Alüminyumu48 ₺49.000 ₺
Hurda Sert Alüminyum (Blok)51 ₺51.000 ₺
Hurda Kutu Alüminyum39 ₺40.000 ₺
Hurda Alüminyum Sert Talaşı40 ₺41.000 ₺
Hurda Tel Alüminyum Çelikli Ve Plastikli (Alpekli)41 ₺42.000 ₺
Hurda Kompozit ( Alikopat )12 ₺13.000 ₺
Diğer Hurda Alüminyum Fiyatları içinSorunuz?Sorunuz?
GÜNCEL HURDA KURŞUN FİYATLARI
#Hurda Kurşun Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
Hurda Levha Kurşun65 ₺65.500 ₺
Hurda Cami Kurşun65 ₺65.500 ₺
Hurda Çatı Minare Kurşunu65 ₺65.600 ₺
Hurda Çatı Söküm Kurşunu65 ₺65.600 ₺
Hurda Olta ve Ağ Kurşunu55 ₺55.000 ₺
GÜNCEL HURDA ÇİNKO FİYATLARI
#Hurda Çinko Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
Çinko Levha Hurdası68 ₺68.500 ₺
Hurda Çinko Külçe68 ₺68.500 ₺
Hurda Çatı Söküm Çinkosu67 ₺67.500 ₺
Hurda Karışık Çinko65 ₺65.300 ₺
Hurda Cami Minare Çinkosu67 ₺67.500 ₺
GÜNCEL HURDA PASLANMAZ FİYATLARI
#Hurda Paslanmaz ( Krom ) Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
303 Hurda PaslanmazSorunuz?Sorunuz?
304 Hurda Paslanmaz44.00 ₺44.000 ₺
304 L Hurda PaslanmazSorunuz?Sorunuz?
316 Hurda Paslanmaz76.00 ₺76.000 ₺
316 L Hurda PaslanmazSorunuz?Sorunuz?
316 Ti Kalite Hurda PaslanmazSorunuz?Sorunuz?
310 Kalite Hurda Paslanmaz88.00 ₺88.000 ₺
420 Kalite Hurda PaslanmazSorunuz?Sorunuz?
321 Kalite Hurda PaslanmazSorunuz?Sorunuz?
440 M Kalite Hurda PaslanmazSorunuz?Sorunuz?
430 Kalite Hurda PaslanmazSorunuz?Sorunuz?
431 Kalite Hurda PaslanmazSorunuz?Sorunuz?
430 F Kalite Hurda PaslanmazSorunuz?Sorunuz?
416 Kalite Hurda PaslanmazSorunuz?Sorunuz?
630 Kalite Hurda PaslanmazSorunuz?Sorunuz?
GÜNCEL HURDA ZAMAK FİYATLARI
#Hurda Zamak Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
Hurda Zamak35 ₺60.000 ₺
Kapı Kolu Hurda Zamak35 ₺55.000 ₺
Hurda Boyalı Zamak33 ₺45.000 ₺
Hurda Nikel Kaplama32 ₺45.000 ₺
Külçe Zamak60 ₺60.000 ₺
GÜNCEL HURDA KÂĞIT FİYATLARI
#Hurda kâğıt Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
1. Sınıf Hurda Kâğıt6 ₺6.200 ₺
2. Sınıf Hurda Kâğıt5.50 ₺5.800 ₺
Hurda A4 Kağıtlar5 ₺5.000 ₺
Hurda Okul Kitabi4.50 ₺4.500 ₺
Karton Hurda4 ₺4.000 ₺
Gazete Hurdası4 ₺4.000 ₺
Hurda Arşiv5 ₺5.000 ₺
GÜNCEL HURDA PLASTİK FİYATLAR
#Hurda Plastik Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
Hurda ABS Plastik5.70 ₺5.800 ₺
Hurda Polipropilen Moblen7.70 ₺7.900 ₺
Hurda Polistren Kristal6.30 ₺6.700 ₺
Hurda Jelatin6.50 ₺6.900 ₺
Mavi Kırmızı Kapak HurdaSorunuz?Sorunuz?
Şeffaf Beyaz Naylon Hurda7.90 ₺8.200 ₺
Çıkma Pimapen Hurdası8.50 ₺8.700 ₺
Elteks Plastik Hurdası6.20 ₺6.500 ₺
Hurda Temiz Pet Şişe5.80 ₺6.000 ₺
GÜNCEL HURDA AKÜ FİYATLARI
#Hurda Akü Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
HURDA SULU AKÜ FİYATI26.50 ₺26.600 ₺
HURDA KURU AKÜ FİYATI26.70 ₺26.800 ₺
HURDA JEL AKÜSÜ FİYATI26.75 ₺26.950 ₺
GÜNCEL HURDA NİKEL FİYATLARI
#Hurda Nikel Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
Hurda Nikel Şablon400 ₺ – 640 ₺400.000 ₺ – 640.000 ₺
Hurda Nikel Anot360 ₺ – 640 ₺360.000 ₺ – 640.000 ₺
Hurda Nikel Talaşı300 ₺ – 400 ₺300.000 ₺ – 400.000 ₺
Hurda Nikel Turbo300 ₺ – 400 ₺300.000 ₺ – 400.000 ₺
GÜNCEL HURDA SOĞUTMA GRUBU ( CHİLLER ) FİYATLARI
#Hurda Soğutma Grubu Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
Hurda ChillerFiyatSorunuz?
Hurda KlimaFiyatSorunuz?
Hurda Endüstriyel Soğutma GrubuFiyatSorunuz?
Hurda Split Soğutma SistemleriFiyatSorunuz?
2.EL ÇELİK RAF FİYATLARI
# Çelik Raf ÇeşitleriMetre Kare Fiyatı1 Ton Fiyatı
Ağır Yük Raf Sistemleri 2.elSorunuz?
Soğuk Hava Depo Raf Sistemleri 2.elSorunuz?
Sırt Sırta Depo Raf Sistemleri 2.elSorunuz?
Katlı Platform Depo Raf Sistemleri 2.elSorunuz?
Civatalı Çelik Raf Sistemleri 2.elSorunuz?
Mekik Depo Raf Sistemleri 2.elSorunuz?
Giydirme Dopa Raf Sistemleri 2.elSorunuz?
Diğer Çelik Metal RaflarSorunuz?
2. El TRAPEZ ÇATI SACI FİYATLARI
#Trapez Sac Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
2.el Oluklu Trapez Sac – Hurda Trapez SacFiyatıSorunuz?
2.el Şantiye Etrafı Trapez Sac – Hurda Şantiye SacıFiyatıSorunuz?
2.el Alüminyum Trapez Sac – Hurda alüminyum SacFiyatıSorunuz?
2. EL SANDVİÇ PANEL FİYATLARI
#Sandviç Panel ÇeşitleriM² Fiyatı1 Ton Fiyatı
Köpüklü Çatı Paneli 2.el FiyatlarıFiyatıSorunuz?
Poliüretan/PIR Yalıtımlı Çatı Paneli 2.elFiyatıSorunuz?
Dışcephe Düz Panel 2.el FiyatlarıFiyatıSorunuz?
Mineral Yün Yalıtımlı Çatı Paneli 2.elFiyatıSorunuz?
İzocamlı Çatı Paneli 2.el FiyatlarıFiyatıSorunuz?
Soğuk Depo Paneli 2.el FiyatlarıFiyatıSorunuz?
Diğer Çıkma Sandviç Paneller için irtibata geçiniz..Sorunuz?Sorunuz?
2. EL DEMİR MALZEMELİK
#Demir Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
NPU – NPİ – İPE – HEP FiyatlarıFiyatSorunuz?
Profil FiyatlarıFiyatSorunuz?
Çatı Makası FiyatlarıFiyatSorunuz?
İşaat İskelesi FiyatlarıFiyatSorunuz?
Çelik Kalıp Sistemleri FiyatlarıFiyatSorunuz?
2.El KONTEYNER FİYATLARI
#Konteyner ÇeşitleriAdet FiyatıToplu Alım Fiyatı
Standart KonteynerFiyatSorunuz?
Yük KonteyneriFiyatSorunuz?
HURDA TRAFO FİYATLARI
#Trafo Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
Bakır Sargılı Hurda TrafoFiyatSorunuz?
Alüminyum Sargılı Hurda TrafoFiyatSorunuz?
HÜRMETSAN METAL HURDACILIK
Hemen Ara Teklif Al