Pirinç Hurda

Pirinç hurda alan hürmetsan metal bu hurda çeşidi için size en iyi ücreti ödeyen geridönüşüm firmanız oluyor. Her nevi hurda pirinçler firmamız tarafından adresinizden nakit olarak aynı gün içinde alınmaktadır. Hürmetsan metal hurda çubuk piriç, hurda batarya, hurda vana, hurda musluk ve benzeri hurda pirinçler için piyasanın%20 daha fazla üstünde ücret ödeyen firmanız oluyor.

Özellikle tonajlı pirinç hurdaların alımına önem veren firmamız toplu pirinç hurdalar için sizlere en yüksek kg fiyatı vermektedir. Güncel hurda pirinç fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızı istenilen gün ve saat içinde arayabilirsiniz. Hürmetsan metal tüm müşterileri için güncel fiyat sunmakta olup her nevi hurda pirinçlerini yüksek fiyattan almaktadır. Hurda pirinç alan yerler arasında en iyi hurda ücretini hürmetsan metali tercih edenler almaktadır.

Pirinç Hurdası Nedir?

Genellik ile oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım için üretilmiş olan madenlere sarı pirinç hurda ya da
pirinç hurdası denilir. Çinko ve bakırların hurdalarının karışımı ile birlikte elde edilmiş olan bu hurdalar ise genellik ile su saati, musluk ve vanaların yanı sıra hava ile çalışmakta olan ürünlerin bir kısmında bulunur. Bütün bunlara ek olarak ağır sanayi işlemlerinde de kullanılmaktadır. Bu pirinç hurda çeşidinin içerisinde ise yaklaşık olarak %50 oranında çinko malzemesi bulunmaktadır. Geri dönüşüm alanında hurdalar oldukça değerli olmaktadır.

Hurda Pirinç İsmi Nereden Geliyor?

Bu pirinç hurda çeşitlerine isim olarak genellik ile sarı pirinç hurdası adının verilmesinin nedeni ise bu bileşenlerin
genellik ile altınımsı ve parlak olarak görünmesi olmaktadır. Uzun süre kullanılmak için kullanılmak üzere tasarlanan bu hurdaların türleri ise oldukça değişkendir. Denizcilik ve armatürlerde oldukça yaygın bir şekilde kullanımı mevcuttur.

Pirinç Hurdası Fiyatları

Pirinç hurdası fiyatları oldukça değişken olan ve tam olarak bir rakamın ifade edilmesinin mümkün olmadığı bir piyasadır. Bundan dolayı müşterilerimizin taleplerine tam olarak bir karşılık vermemiz mümkün olmamaktadır. Gerek geçirmiş olduğu uzun ve zahmetli geri dönüşüm süreci olsun gerek bu piyasa içerisinde yer alan kimselerin arttırdığı rekabet ortamı olsun gerek ise fiyatları belirleyen hurda borsası değişkenleri olsun oldukça değişiklik gösteren fiyatlar son derece karmaşık bir konu oluşturur.

Bu konunun bu kadar karmaşık olmasının bir başka nedeni ise müşterilerin talepleri olmaktadır. Zira hurdalar sadece bir çeşitten ibaret olan ve hemen her yerde kolay bir şekilde toplanabilen şeyler değildir. Bundan dolayı belirli bir mesai isteyen ve bundan dolayı bir takım kimselerin vakitlerini ayırarak bunun karşılığında bir miktar ücret aldığı bir sistem olan hurdacılık sektörünün emekçileri devermiş oldukları emeklerinin karşılığını ancak bu fiyatlar ile almaktadır. Yukarıda saymış olduğumuz nedenlerden dolayı fiyat konusunda tam bir rakam vermemiz mümkün olmadığı için bu konuyu tam olarak belirginleştirmemiz ve aklınızda yer alan soruların yanıtları için lütfen sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşın.

Hürmetsan Metal Pirinç Hurda Alımı

Hürmetsan metal hurda pirinç alan hurdacı firmanız olarak her nevi pirinç hurdalar için yüksek kg fiyatı vermektedir. Hurda pirinç satmak için hurdacı firması arayanlar direk olarak firmamızla iletişime geçerek kendilerine en iyi ücretten firmamıza pirinç hurda satışı yapabilirler. Pirinç hurdası alan hürmetsan metal adresten alım hizmeti vermektedir.

Adresinize gelen ekiplerimiz her çeşit pirinç hurdaları kantarda tartım yaparak yüksek kg fiyatından nakit ödemesini yapmaktadırlar. Pirinç hurdası alan yerler arasında yüksek kg fiyatı ve nakit ödeme kolaylığı sağlayan firmamız günün her saatinde sizlere hizmet vermektedir. Sarı hurdasının kilosu hakkında bilgi almak için hurda fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz. Hürmetsan metal piyasada hurda alan firmalar arasında sizlere daima en iyi sarı hurdası ücretini vermektedir.

Tonajlı olan hurdalar için daha fazla kg fiyatı veriyoruz. Ton ile pirinç hurdası satmak için firmamızı tercih edenler yüksek fiyat avantajından yararlanmaktadır. Hürmetsan metal her nerede olursanız olun adresinizden pirinç hurdası alımı yapmaktadır.

Hemen Arayın
WhatsApp