İçeriğe geç
Ana sayfa » İstanbul Hurda

İstanbul Hurda

İstanbul Hurda

İstanbul Hurda firması olan Hürmetsan metal her nevi hurdaları adresinizden güncel hurda fiyatından alan hurdacı firmanızdır. İstanbul hurda alım satım işleriniz için tercih edilecek en iyi hurdacı firmasıyız. Hizmetlerimiz arasında Hurda alımı, fabrika yıkım söküm, 2.el raf alımı,2.el çıkma panel alımı, çelik çatı sökümü, çelik konstrüksiyon yapıların sökümü gibi hizmetler yer almaktadır. İstanbul geneli hizmet veren hurdacı firmamız avrupa yakası ve anadolu yakası hurdacı şubeleri ile size her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.

İstanbul’da hurda demir,bakır,sarı,kablo,çinko,kurşun,alüminyum,kalay,bronz,nikel,kağıt,plastik,zamak,elmas ve benzeri hurdaları alıyoruz.  İstanbul hurdacı firmanız Hürmetsan metal Npu demiri, npı demir, hae demir, ipe demir, çatı makası ve benzeri 2.el malzemelik demir alımı da yapmaktadır. İstanbul hurda firmanız olarak 2.el sandviç panel alımı, 2.el çelik raf alımı, 2.el ağır yük ve hafif yük raf alımı yapıyoruz.

Hurda alımı yapan hurdacı firmamız, aktif bir şekilde İstanbul’da hurda alımı yapmakta olan bir hurdacı firmasıdır. Firmamız, İstanbul genelinden yaptığı başarılı hurda alımlarıyla en çok tercih edilen hurdacı firması olmayı başarmıştır. Gün geçtikçe kendini daha da geliştiren firmamız, İstanbul’da hurda sektörünün gelişmesinde büyük bir etkiye sahiptir. Kendini bu sektörün gelişimine ve müşterilerinin memnuniyetine adayan firmamız, her geçen gün daha fazla kişiye hizmetlerini sağlamaktadır.

Firmamız hurda sektörünü geliştirmesinin yanı sıra İstanbul hurdacı firmaları gelişimine de büyük bir katkı sağlamıştır. Tabii ki de bunu bir başarı olarak gören hurdacı firmamız, sektörü sarsılmaz temeller üzerinde tekrardan canlandırmıştır. Firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahip bir İstanbul hurdacı firmasıdır. Bu doğrultuda firmamızın müşterilerine ne kadar önem verdiği de anlaşılmaktadır.

Firmamızın İstanbul’daki hurdacı firmaları için bir öncü konumunda olması, yaptığı işlerden anlaşılabilmektedir. Öncü konumunda olmayı devam ettirmek isteyen firmamız, sektörün gelişimine büyük katkılar sağlamaya devam edecektir. Firmamızın en büyük görevi şüphesiz hiçbir müşterisini mağdur durumda bırakmamaktadır. Bu yönde çalışmalarını sürdüren firmamız, avantajları ve kaliteli hizmetiyle hiçbir müşterisini mağdur etmemektedir.

Hürmetsan metal aslına bakılacak olursa önemli ölçüde zaman kaybının önüne geçmektedir. Çoğu hurdacı firması zamanı pek önemsemese de, hurda alımlarında zaman çok önemli bir kavramdır. İstanbul hurda alım firması olan Hürmetsan metal, alımlarını aynı gün içerisinde gerçekleştirmekte ve bu yönde zaman kaybının önüne geçmektedir. Her konuda üstünlüğünü koruyan firmamız, bu yönde çalışmalarına devam edecek ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamayı sürdürecektir.

İstanbul Hurda Firması Bütün İlçelerden Hurda Alımı

Firmamız, İstanbul’un bütün ilçelerinden hurda alımı gerçekleştirmekte ve hiçbir şekilde ilçe ayrımı yapmamaktadır. Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı çalışmalarını sürdüren İstanbul hurdacı firmamız, müşterilerinin mağdur duruma düşmesini önlemektedir. Bu doğrultuda her ilçeden hurda alımı yapan firmamız, olası bir mağduriyetin önüne geçmekte ve daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İstanbul hurda firmamız bünyesinde bulunan çalışma arkadaşlarımız bütün ilçelerde varlığını sürdürmektedir.

Bu açıdan İstanbul’da her ilçeden aynı gün içerisinde hurda alımı kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Yukarıda da belirtildiği üzere firmamız İstanbul’da anında hurda alımı yaparak zaman kaybının önüne geçmektedir. Bu açıdan da müşteri memnuniyetini önemli bir ölçüde sağlayan firmamız, aynı zamanda bu ilçelerde bulunan bütün mahallelerden de hurda alımı yapabilmektedir. Eğitimli ve hurda konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız size her türlü konuda yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak aklınıza takılan bütün sorular çalışma arkadaşlarımız tarafından cevaplandırılmaktadır. Hurda alımlarında ilçe ayrımını ortadan kaldıran firmamız, aynı zamanda hurda miktarında yapılan ayrımı da ortadan kaldırmıştır. Bu doğrultuda firmamız, toplu hurda alımları da dahil olmak üzere her miktardan hurda alımını yapabilmektedir. Alım konusunda hiçbir sorun yaşamayan ve yaşatmayan hurdacı firmamız, bütün ilçelerde varlığını sürdürmekte ve her miktardan hurda için sizlere en yüksek fiyatı vermektedir.

İstanbul Ataşehir’de Hurda Alımı Yapan Hurdacı Firması

Ataşehir, İstanbul hurda sektörü için bir merkez olarak kabul edilmektedir. Dolayısıyla bu gibi büyük piyasalarda hurda alımı yapan hurdacı firmaları oldukça fazladır. Tabii ki de her hurdacı firması, müşterilerine bizim sunduğumuz avantajları sunamamaktadır. Bu açıdan Ataşehir’de hurda alımları yapan firmamız, en çok tercih edilen hurdacı firması olarak alımlarına devam etmektedir.

Firmamız Ataşehir içerisinde; hurda bakır, hurda alüminyum, hurda plastik, hurda demir, hurda sarı gibi bütün hurdaları başarılı bir şekilde almaktadır. Hurda türleri konusunda oldukça büyük bir alım yelpazesine sahip olan firmamız, sizlere her türden hurda için yine en yüksek fiyatı vermektedir. Her fırsatta toplu alımların ekonomi ve hurda sektörü için ne kadar önemli olduğunu vurgulayan firmamız, Ataşehir’de toplu hurda alımı da yapmaktadır.

Bu konuya profesyonel açıdan yaklaşan Hürmetsan metal, teşvik amacıyla toplu hurda alımlarında müşterilerine ek avantajlar da sunabilmektedir.Hiç kimseyi mağdur olarak görmemek isteyen firmamız Ataşehir’in her mahallesinde aktif olarak alımlarını sürdürmektedir. Büyük veya küçük olan her mahalleden alım yapan firmamız, hiçbir zaman müşterilerine alım konusunda bir sorun yaşatmamaktadır. Kalitenin tek adresi olduğunu savunan Hürmetsan metal, yüksek müşteri memnuniyet oranıyla bu savunmayı da kanıtlamaktadır.

İstanbul Başakşehir’de Hurda Alımı Yapıyoruz

Başakşehir gibi sanayi gelişiminin çokça hissedildiği bir bölgede özellikle sanayiyle alakalı hurda türleri bolca bulunmaktadır. Bu sanayi hurdaların alımını gerçekleştiren firmamız; hurda ağır makine, hurda tekstil makinesi gibi bütün sanayi hurdalarını Başakşehir içerisinden almaktadır. Başakşehir’de hurda alan hurdacılar arasında ön plana çıkan Hürmetsan metal, her müşterisiyle ayrı ayrı ilgilenmekte ve müşterilerinin isteklerine göre hizmetlerini şekillendirmektedir.

Altınşehir Mahallesi, Başak Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Güvercintepe Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi gibi mahallelerden hurda alımları son süratle devam etmektedir. Başakşehir hurdacı firmamız, bu mahallelerin dışında da bütün mahallelerden hurda alımlarını gerçekleştirmektedir. Firmamız her zaman kaliteli ve bol kazançlı bir hurda alım hizmeti isteyenlerin ilk tercihi olmuştur. Bu konuda büyük titizlik örneği sergileyen hurdaci.net, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktadır.

İstanbul Esenler’de Toplu Hurda Alan Hurdacılar

Esenler ilçesi de hurda sektörünün gelişiminin hissedildiği bölgelerimizden biridir. Bu bölge içerisinde Esenler hurdacı firmaları bolca bulunmaktadır. Bu doğrultuda kişilerin hurda firmalarıyla ilgili detaylı bir şekilde araştırma yapması iyi olacaktır. Firmamız, Esenler içerisinde dikkat çeken bir hurdacı firmasıdır. Güvenilir çalışanlarımız ve kaliteli hizmetimiz bizleri her zaman hurda alım firmaları arasında ilk tercih yapmıştır. Bu doğrultuda işimizi hakkıyla yaptığımız da büyük ölçüde kanıtlanmaktadır. Firmamız Esenler’de; hurda alüminyum, hurda akü, hurda kağıt, hurda kurşun gibi bütün hurdaların alımını yapmaktadır.

Bu konuda hiçbir şekilde hurda ayrımı yapmayan firmamız, güncel hurda kg fiyatı olarak sizlere en yüksek fiyatı sunmaktadır. Firmamızın sizlere vermiş olduğu kaliteli hizmet müşteri memnuniyetini de beraberinde getirmiştir. Bu açıdan Esenler içerisinde devamlı olarak çalıştığımız müşterilerin sayısının fazla olması, müşteri memnuniyetinin en büyük göstergesi olarak kabul edilebilmektedir. Aynı şekilde uzak yakın demeden Esenler içerisinde bulunan bütün mahallelerden hurda alımı yapan firmamız, hurdaların alımını ve ödemesini aynı gün içerisinde yapmaktadır.

İstanbul Bakırköy’de Hurda Alımları

Bakırköy’de alımını yapmakta olduğumuz hurda türleri saymakla bitmez. Bu açıdan alımını yaptığımız hurdaları saymaktansa, avantajlarımızdan bahsetmemiz daha yararlı olacaktır. Firmamız, Bakırköy’de yüksek fiyattan hurda alımı yapan tek hurdacı firmasıdır. Hurdacı firmamız, bu ve bunun gibi birçok avantaja sahiptir. Tabii ki de her müşterimiz bu avantajlardan ücretsiz bir şekilde yararlanabilmektedir. Bakırköy’de hurda alan hurdacılar arasında en köklü hurdacı olan firmamız, yılların deneyimiyle üstün hizmetler vermektedir.

Bu hizmetlerini sorunsuz bir şekilde sürdüren firmamız, aynı şekilde Bakırköy’ün bütün mahallelerinden hurda alımı yapmaktadır. Bütün alımlarını adresten olmak kaydıyla gerçekleştiren firmamız, Bakırköy’de adresten hurda alımı için de ekstra bir ücret talep etmemektedir. Bu açıdan kalitesini bir kez daha belli eden hurdacı firmamız, her geçen gün sizlere yeni avantajlar kazandırmakta ve hurda satışından elde ettiğiniz kazancı önemli bir ölçüde arttırmaktadır.

İstanbul Fatih’te Profesyonel Hurdacı Firması

Firmamız, Fatih içerisinde profesyonel anlamda hurda alım hizmeti vermekte olan bir Fatih hurdacı firmasıdır. Hurdacı firmamız, her konuda diğer hurdacı firmalarından ayrılmaktadır. Bu doğrultuda diğer firmalara nazaran daha avantajlı olan firmamız, hurda sektörünün sağlam temeller üzerinde tekrardan yapılandırılmasında en büyük paya sahiptir. Tabii ki de Fatih gibi nüfusun yoğun olduğu bölgelerde daha fazla hurda alımının yapılması oldukça doğaldır.

Firmamız da öncelikli olarak Fatih’te toplu hurda alımı yapmakta ve bu açıdan geri dönüşümün devir daimini sağlamaktadır. Toplu hurda alımlarına öncelik vermemiz, her miktardan hurda alımını yapmadığımız anlamına gelmemektedir. Firmamız, hiç kimseyi zor durumda bırakmamak için her miktardan hurda alımını yapmakta ve bu alımlar sonucunda da hurdalar için en yüksek fiyatı vermektedir. Bu konuda oldukça hassa davranan firmamız, Fatih hurdacı firmaları arasında bu görüşe sahip olan tek firma olarak dikkat çekmektedir.

İstanbul Sarıyer Her Türden Hurda Alımı

 Firmamızın en aktif olduğu ilçelerden birisi Sarıyer hurdacı sektörüdür. Bu alanda yine üstün hizmetlerini sürdüren firmamız, Sarıyer’de her türden hurda alımı işlemlerini başarıyla sürdürmekte ve tamamlamaktadır. Konum itibariyle bulunabilecek en profesyonel hurdacı olan firmamız, Sarıyer’de de en çok tercih edilen hurdacıdır. Firmamız bütün bu güveni boşuna çıkarmayarak, sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Sarıyer’de bulunan hurdacı firmaları çoğunlukla yüksek fiyattan hurda alımı gerçekleştirememektedir. Sonuç olarak yüksek fiyattan hurda alımı yapan bir hurdacının yüksek alım gücüne sahip olması bir zorunluluktur. Firmamız da alım gücü en yüksek hurdacı olarak sizlere en yüksek fiyatı sunmakta ve Sarıyer’de anında hurda alımı gerçekleştirmektedir.

Hurdacı firmamız, Sarıyer’in bütün mahallelerinde aktif bir şekilde varlığını sürdürmektedir. Bu doğrultuda müşterileri için alım bölgelerini genişleten firmamız, mağduriyet konusunda ne kadar hassas olduğunu bir kez daha belli etmiştir. Bu konudaki hassasiyetini sürdürecek olan firmamız, müşterilerine yeni yeni avantajlar kazandırmaktaki kararlı duruşunu devam ettirecektir.

İstanbul Ümraniye Hurdacı Firmanız Hürmetsan

Ümraniye hurda sektörü, hurdacı firmalarının aktif olduğu bir bölgedir. Ümraniye; sanayi, hizmet ve sağlık sektörleri açısından oldukça zengin bir ilçemizdir. Bu doğrultuda bu gibi bölgelerden oldukça çeşitli hurda türleri her an çıkabilmektedir. Firmamız ise uzun yıllardan beri Ümraniye’de bulunmakta ve burada da müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir.

Firmamız tarafından; hurda demir, hurda ağır makine, hurda tekstil makinesi, hurda profil, hurda pvc gibi alımı gerçekleşen birçok hurda türü mevcuttur. Firmamız ise bu hurdaları tamamıyla adresinize gelerek almakta ve size hiçbir zorluk çıkarmamaktadır. Ümraniye’de hurda alanlar arasında bu hassasiyeti gösteren tek hurdacı olan firmamız, yine ilklerin firması olarak üstün hizmetlerine yenilerini eklemektedir.

Bütün bölgelerde aktif personel bulunduran hurdacı firmanız olarak, her bölgeden rahatlıkla hurda alımını gerçekleştirebilir ve bu hurdaların geri dönüşüm işlemlerini başlatabilmektedir. Bu konuya oldukça profesyonel yaklaşan firmamız, Ümraniye’deki varlığını sürdürecek ve siz değerli müşterilerime hizmetler sunmaya devam edecektir.

Şişli’de Hurda Alan Hurdacı Firması

Firmamız, kaliteli ve bol kazançlı avantajlarını Şişli içerisinde sürdürmekte ve Şişli içerisindeki müşterilerinin de memnuniyetini sağlamaktadır. Hurdacı firmamız, kurulduğu günden bu yana hiçbir müşterisini mağdur etmemek için her geçen gün kendini geliştirmiştir. Bu açıdan müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler doğrultusunda firmamız, kendini daha da geliştirmekte ve daha kaliteli bir hizmet vermektedir. Şişli’de hurda alımları firmamızca profesyonellikle ve titizlikle yapılmaktadır. Her konuda titiz davranan firmamız, özellikle hurda tartımı konusunda mükemmel bir titizlik örneği sergilemektedir.

Bilindiği üzere hurda tartımında dikkat edilmesi gerekir. Aksi takdirde eksik tartım söz konusu olabilir. Bu açıdan hurda satışından elde edilen kazanç yapılan tartım işlemiyle doğru orantılıdır. Şu anki teknoloji dahilinde yapılan tartım işlemleri hassas kantarlar yardımıyla yapılmaktadır. Dolayısıyla, her Şişli hurdacı firması hassas kantar kullanma zorunluluğuna sahiptir. Bu konuda çoğu hurdacı firmasına görüşlerini bildiren firmamız, her hurdacının hassas kantar kullanmasını sağlamış ve herkesin bol kazanç elde etmesini gerçeğe dönüştürmüştür.

İstanbul Maltepe Hurda Alım Firması

Maltepe’de yapılan hurda alımları oldukça çeşitlilik gösterir. Öyle ki Maltepe içerisinde; hurda plastik, hurda sarı, hurda kablo, hurda krom, hurda elektronik kart gibi oldukça çeşitli türler alınabilmektedir. Tabii ki de Maltepe hurda alım firmaları, imkân doğrultusunda bu hurda türlerini almakta ve geri dönüşüm işlemlerini başlatmaktadır. Sonuç olarak bazı hurda türlerinin alımı zahmetli ve fiyatı da maliyetlidir. Bu konuda deneyimli hurdacı firmalarından yardım almak her zaman sizlerin yararına olacaktır.

Firmamız; maliyetli maliyetsiz, büyük küçük bütün hurdaların alımını yapmaktadır. Maltepe’de adresten hurda alımı anlayışını benimseyen firmamız, kapınıza kadar gelmekte ve hurdalarınızı ek ücret talep etmeden almaktadır. Bu doğrultuda yine bir profesyonellik örneği sergileyen firmamız, her türlü müşterisinin yanında olduğunu kanıtlamıştır.

Kadıköy’de Hurda Alımı Yapan Hurdacı

İstanbul hurda sektörünün temel yapı taşlarından olan Kadıköy de hurdacıların bolca bulunduğu bir merkez halindedir. Kadıköy gibi her kesimden bulunan insan gruplarının oluştuğu bölgelerde geri dönüşüm ihtiyacı ve hurda alım ihtiyacı üst düzeydedir. Bu doğrultuda Kadıköy’de hurda alım firmaları oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Hurdacı firmamız her yerde olduğu gibi Kadıköy’de de varlığını sürdürmekte ve en kaliteli hurdacı unvanını burada da korumaktadır. Firmamız, Kadıköy içerisinde; hurda nikel, hurda çinko, hurda zamak gibi en bilinenden en bilinmeyen hurdalara kadar bütün alımları yapabilmektedir.

Bu konuda müşterilerine hiçbir sınırlama getirmeyen firmamız, özellikle toplu alımlara özen göstermektedir. Müşterilerine avantaj sağlamak tabii ki de hurdacı firmamızın en büyük özelliğidir. Avantajsız bir hurdacı firması asla düşünülemez. Firmamız bu konuda da duyarlılığını göstermiş ve Kadıköy’de toplu hurda alımı için müşterilerine ekstra avantajlar sunmuştur. Bu konudaki hassasiyeti üst düzey olan firmamız, her konuda müşterilerinin yanında olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Sultangazi Deneyimli Hurdacı Firması

Bir hurdacı firması için deneyim her zaman ön planda olmalıdır. Kişiler deneyime göre Sultangazi hurdacı firması tercih etmeli ve bu yönde araştırmalar yapmalıdır. Teknik anlamda uzman ekibiyle çalışan firmamız, standartların çok üstündeki deneyimiyle müşterilerimizin isteğini karşılamaktadır. Tabii ki yapılan işin kalitesi kadar müşteri memnuniyeti de önemli bir yer tutmaktadır. Zaten, kaliteli işin olduğu bir yerde müşteri memnuniyeti de beraberinde gelecektedir.

Bu konuda müşterilerinin memnuniyetini yüksek ölçüde sağlayan firmamız, Sultangazi hurda alım firmaları arasında bu kadar memnuniyete sahip olan tek hurdacıdır. Bu konudaki başarısını üstün hizmetleriyle başaran hurdacı firmamız, her fırsatta alanında uzman çalışma arkadaşlarıyla müşterilerinin yanında olduğunu göstermektedir.

Sultangazi, büyük bir bölge içerisinde bulunmaktadır. Dolayısıyla, bu bölge içerisinde bolca mahalle bulunmaktadır. Çalışma alanı geniş olmayan hurdacı firmaları Sultangazi’nin bütün mahallelerinden hurda alımı yapamayabilir. Bu konuya profesyonel olarak yaklaşan hurdacı firmamız, Sultangazi ilçesinin her mahallesinde varlığını sürdürmektedir. Bu konuda müşterilerine hiçbir sorun yaşatmayan firmamız, gün geçtikçe daha kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

Sultanbeyli’de Profesyonel Hurda Alım Hizmeti

Sultanbeyli, hurda alımlarında en çok tercih ettiği bölgelerdendir. Firmamız, bu ilçe içerisinde alımlarını sürdürmekte ve geri dönüşüme katkı sağlamaktadır. Sultanbeyli gibi büyük ilçelerde bir rekabetin olduğu aşikardır. Bu doğrultuda her Sultanbeyli hurda alım firması kendine özgü avantajlarıyla reklamını yapmaktadır. Firmamız ise uzun senelerden beri müşterilerine çeşitli avantajlar sağlayan bir hurdacıdır.

Firmamız; hurda akü, hurda bakır, hurda zamak, hurda çinko gibi bütün hurdaların alımını Sultanbeyli içerisinde gerçekleştirmektedir. Alım konusunda müşterilerini önemseyen firmamız, özellikle adresten hurda alımı ile müşterilerinin rahatlığını düşünmektedir. Bu konuda öne çıkan firmamız, İstanbul’un her yerinden hurda alımı işlemlerini adresten gerçekleştirmekte ve böylelikle üstünlüğünü önemli ölçüde göstermektedir.

İstanbul Hurda Demir Alan Hurdacı

Ağır makine, tekstil makinesi gibi bir çok makine türünde demire rastlanılabilmektedir. Bu doğrultuda yaşamımız içerisinde bulunan hemen hemen her üründe demir bulunmaktadır. Bu durum en çok hurda sektörünü ve geri dönüşüm sektörünü olumlu anlamda etkilemiştir. Firmamız da İstanbul’da hurda demir alan hurdacı olarak alımlarına devam etmektedir. Firmamız, hurda demir altında toplanan bütün hurda demir türlerinin alımını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu konuda yine müşteri mağduriyetini düşünen firmamız, her tür için sizlere en yüksek fiyatı vermekte ve memnuniyetinizi sağlamaktadır. Hurda demirin; DKP hurda demir, ekstra hurda demir, demir talaşı hurdası, toplama hurda, teneke hurda gibi birçok türü mevcuttur. Tabii ki de bu türler kendine özgü fiyatlarıyla ön plana çıkmaktadır. Hurdacı firmamız ise hurda demir kg fiyatı olarak sizlere en yüksek fiyatı sunmakta ve bu türlerin alımını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul Hurda Bakır Alanlar

Bakır madeni, mükemmel iletkenliği ile sanayi sektörü içerisinde vazgeçilmez bir konumdadır. Hurda bakır ise aynı şekilde İstanbul’da hurda alım firmaları için de vazgeçilmez konumdadır. Çünkü hurda bakır, geri dönüşümü yapıldığı takdirde önemli ölçüde hammadde tasarrufu sağlamaktadır. Bu durumda da İstanbul’da hurda bakır alımı oldukça önemli bir alım türüdür. Söz konusu hurda türü diğer hurda türlerine göre biraz daha maliyetlidir. Bu durumda bu hurda türünü her hurdacı yüksek tonajlarda alamaz.

Firmamız ise kolaylıkla hurda bakırın alımını yüksek tonajlı olarak yapabilmekte ve müşterilerine bu konuda hiçbir sıkıntı çıkarmamaktadır. Özellikle toplu alımlar konusunda hassasiyetini her an dile getiren firmamız, toplu alımlarda sağladığı ekstra avantajlarla da bilinmektedir. Gerçekleştirdiği alımlar ve avantajlar sonucunda önemli ölçüde müşteri memnuniyeti sağlayan hurdacı firmamız, her geçen gün  kendini daha da geliştirmektedir. Bu konuda İstanbul hurda sektörü için bir öncü olmamız da oldukça doğaldır.

İstanbul Hurda Alüminyum Alımları

Alüminyum, ağır sanayi tarafından bol miktarlarda kullanılabilen bir madendir. Bu doğrultuda ağır sanayi içerisindeki dengeyi korumak için hurda alüminyum geri dönüşümü yapmak son derece önemlidir. Hurdacı firmamız, İstanbul içerisinde hurda alüminyum almakta ve bu alüminyumların geri dönüşüm işlemlerini başlatmaktadır. Geri dönüşüm konusuna titizlikle yaklaşan İstanbul hurda alım firmamız her miktardan hurda alüminyumu en kısa süre içerisinde geri dönüşüme göndermektedir.

Hurdacı firmamız ; hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum profil gibi alüminyum türlerini başarılı bir şekilde almaktadır. Üstelik yüksek fiyattan hurda alüminyum alımı yapan firmamız, alım konusunda hiçbir müşterisini mağdur durumda bırakmamaya kararlıdır. Hurda alım firmaları için tartım işlemi oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

Sonuç olarak olası bir yanlış tartım bütün itibarın zedelenmesine neden olabilir. Bu doğrultuda hurdacıların dikkatli olması ve bu doğrultuda tartımlarını gerçekleştirmesi oldukça önemlidir. Hurdacı firmamız hassas kantarlar yardımıyla tartım işleminde hiçbir hata yapmamaktadır. Hurda alüminyum, hurda akü, hurda sarı, hurda bakır, hurda demir gibi bütün hurda türleri hassas kantarlarla tartılmakta ve mağduriyetin önüne geçilmektedir.

İstanbul Hurda Sarı Alan Yerler

Hurda sarı, en az hurda bakır kadar değerli bir hurda türüdür. Hurda sarının en büyük özelliği ise mükemmel bir alaşım olmasındandır. Sarı gibi bir alaşım şu an bulunabilecek en iyi alaşım türüdür. Bu doğrultuda 2022  hurda sarı fiyatları da diğer hurdalara göre kısmen daha fazladır. Bu durumda yukarılarda da belirttiğimiz üzere her İstanbul hurdacı firması toplu olarak hurda sarı alamaz.

Bu doğrultuda yine hurdacı firmamız ön plana çıkmaktadır. Hurda sarının; sarı hurda araiş, hurda su saati, sarı hurda radyatör, hurda kırkambar vana musluk, hurda fosfor bronz araiş gibi birçok türü mevcuttur. Bu türlerin alımı firmamız tarafından toplu bir şekilde rahatlıkla yapılabilmektedir.

Firmamız İstanbul’da toplu hurda sarı alımı sonucunda avantajlarını sonlandırmamakta ve müşterilerine yeni avantajlar sunmaya devam etmektedir. Firmamız, toplu hurda alımları gibi durumlarda müşterilerine ekstra fiyat vermekte ve çeşitli avantajlar da sunmaktadır. Bu durumda firmamızın sektör içerisinde en tercih edilebilir hurdacı olduğu da bir kez daha rahatlıkla anlaşılmaktadır.

İstanbul Hurda Plastik Alımı

Doğamızda tonlarca hurda plastik bulunmakta ve bu hurdalar doğada kaldıkları süre boyunca doğamıza zarar vermektedir. Her hurdacı bu konuda hassasiyet göstermeli ve hurda plastik geri dönüşüme katkı sağlamalıdır. Hurda ABS plastik, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, hurda jelatin gibi türlerinin bulunduğu hurda plastiğin alımı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ek olarak İstanbul’da hurda alanlar arasında hurda plastik için en yüksek fiyatı veren hurdacı da yalnızca hurdacı firmamızdır. Bu durumda yüksek memnuniyet oranıyla öne çıkan firmamız, her miktardan ve her türden hurda plastiği adresinizden almakta ve ödemelerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul Hurda Elektronik Kart Alanlar

Her geçen gün yeni teknolojiler bulunmakta ve var olan teknolojiler üzerinde yeni geliştirmeler yapılmaktadır. Bu durumda hurda elektronik kart dediğimiz hurda türleri de geçmişte ortaya çıkmıştır. Elektronik kart dediğimiz ürünler hemen hemen her elektronik alet içerisinde bulunmaktadır. Bu durumda hurda elektronik kartların geri dönüşümü, teknoloji sektörü içerisindeki devamlılığı önemli ölçüde artırabilmektedir.

Hurda elektronik kart kg fiyatı oldukça değişkenlik gösterebilmektedir. Sonuç olarak bir hurda türünün net ve kesin bir fiyatını vermek anlık olarak imkansızdır. Hurda fiyatları anlık olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Hurdacı firmamız, bununla birlikte piyasanın durumuna göre hurda elektronik kart için sizlere en yüksek fiyatı sunmaktadır. Müşterilerinin iyiliğini düşündüğünü gösteren firmamız, İstanbul’da hurda kart alımları için yüksek fiyattan hurda alımının yanı sıra müşterilerine birçok avantaj da sunmaktadır.

İstanbul Hurda Akü / Hurda Motor Alımı

Hurda akü ve hurda motor elbette bir dönem sonra kullanılamaz hale gelmektedir. Bu durumda bu hurda türleri satılarak yüksek gelir elde edilebilir. Tabii ki de her hurdacı bizim gibi her hurda türü için yüksek fiyat veremez. Bu doğrultuda İstanbul’da hurda akü alımı için sizlere en yüksek fiyatı veren Hürmetsan metal, aynı zamanda hurda motor için de en yüksek fiyatı vermektedir.

Hurda akünün geri dönüştürülmesi akü üretimi için oldukça önemlidir. Çünkü, hurda akünün geri dönüşüm potansiyeli oldukça yüksektir. Bu durumda geri dönüşüme önem veren firmamız, aynı gün içerisinde hurda aküleri geri dönüşüme göndermektedir. Böylelikle sektörler arası devamlılığı sağlamada önemli ölçüde katkı veren Hürmetsan metal, İstanbul toplu hurda akü alımı ile bu katkıyı daha da arttırmaktadır.

Her türlü hurda türünü toplu olarak alabilen firmamız, hurda akü alımlarını da öncelikli olarak toplu bir şekilde yapmaktadır. Toplu alımlar, müşterilerimize sağladığımız çeşitli avantajlar ve fiyatlandırmalar için iletişim numaralarımızdan bilgi alınabilmektedir.

İstanbul Hurda Firması Hürmetsan Metal

İstanbul hurdacı firmanız Hürmetsan metal hurdacılık alanında tüm hizmetleri sunmaktadır. Özellikle İstanbul geneli tonajlı hurda alımına fabrika yıkım söküm işlerine önem vermekteyiz. Toplu hurda alımında daha fazla hurda ücreti ödüyoruz. Hürmetsan metal hurda ev eşyası ve çok az miktarda olan hurdalar için hizmet vermemektedir. Hürmetsan metal İstanbul da şantiye hurdası alımı, tonajlı hurda bakır alımı, toplu ağır tonlarda makine hurdası alımı, fabrika bozumu gibi hizmetler vermektedir. İstanbul Çelik çatı sökümü, sandviç panel söküm alım, 2.el çelik raf alımı yapıyoruz.

Hemen Ara Teklif Al