Fabrika Yıkım Hurdası

Hürmetsan metal kullanım ömrünü tamamlamış eski fabrikaların yıkım hurdasını güncel fiyattan adresinizden alım yapmaktadır. Fabrika yıkımında tonajlı hurdalar çıkmaktadır bu hurdalar en yüksek kg fiyatından firmamız tarafından alınmaktadır. Hürmetsan metal fabrika yıkım hurdası alımı yaptığı gibi fabrika yıkım işleriniz içinde sizlere hizmet vermektedir. Fabrika yıkımı yapan firmamız alanında uzman çalışanları ile tüm yıkım işlerinizi en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Fabrika yıkımında çelik çatı makası, trapez sac, sandviç panel, çelik raf, trafo gibi malzemelerinizi hurda fiyatının üstünde alım yapıyoruz.

Artık kullanım özelliğini kaybetmiş olarak görülmesine rağmen son derece kullanışlı olan hurdalar maalesef birçok kimse tarafından değersiz olarak görülür. Oysa son derece faydalı ve işe yarayan hurda demir ve benzeri hurdalar bir köşede bekletilerek bütün özelliklerini yitirmektedir. Birçok insan hurdaların artık iş görmeyen ve kullanılması mümkün olmayan araçlar olduğunu düşünüyor olsa da gerek doğayı koruyabilmek gerek ise ülkenin ekonomisine katkıda bulunmak için gerçekleştirilen en önemli hizmet hurdacılık olmaktadır.

Bu noktada söyleyeceğimiz en önemli şey ise hurdanın ne olduğu ile alakalı olacaktır. İş Yerlerinde, Fabrikalarda  artık kullanımı mümkün olmayan demir, kablo, alüminyum, bakır, çelik gibi hurdalar bir köşede bekletilen milli servetlerden başka bir şey değildir.

Ekonomik olarak süresini doldurmuş ve ülkenin ekonomik düzeyine hiçbir şekilde katkısı olmayan bu hurdalar tekrardan geri dönüşüm sistemi içerisine sokularak kullanılması hurdacılık sisteminin ana amacıdır.

Yararsız olarak görülen ürünlerin tekrardan kullanılması ve dolaşıma sokulması ise oldukça faydalı bir iştir. Hurda dendiği zaman akla her ne kadar çelik, bakır, kurşun ve demir gibi metaller geliyor olsa da kablo, plastik, ve hatta kağıtlar bile hurda olarak kullanılabilmektedir.

Fabrika Yıkım Hurdası Nedir?

Fabrika yıkım hurdası genellik ile taşınmaya ya da bulunduğu yeri yıkmaya karar vermiş olan firmanın atölyesinin yıkılmasından sonra arta kalan malzemelere verilen genel bir isimdir. Bu malzemelerin bu kadar önemli olmasının nedeni ise içermiş olduğu bazı bileşenlerdir. Özellik ile duvarların içerisinde yer alan ve oldukça büyük önem taşıyan inşaat demirleri hurda piyasasında son derece geniş bir alım gücüne sahiptir. Çelik çatı ve çelik konstrüksiyon fabrikalar da en değerli hurda çeşitleri arasında olduğu için bir çok firma bu işlerin yıkım söküm gibi faaliyetlerinde bulunmaktadır. Hürmetsan metal Olarak Fabrika Yıkım Söküm işleriniz için size en iyi hizmet ve hurda fiyatlandırması yapan firmanız oluyoruz.

Geri Dönüşüm Süreci Nasıl İşliyor?

Asıl olarak bu süreç bilinenin aksine son derece meşakkatli ve yorucu bir iş süreci gerektirmektedir. Bu sürecin ilk aşaması ise toplama adı verilen işlemdir. İlk olarak yüksek hurda değeri olan materyaller bir araya getirilerek toplanır. Bu işlem en basit iş olarak görülüyor olsa da işin gerçeğinde en zor ve yorucu kısımdır çünkü hurdaların toplanması işlemi sanıldığı kadar basit olmamaktadır. Fakat Firmamız Bu alanda uzmanlaşmış ekibi sayesinde sizlerin tüm işini en hızlı ve en kolay tekniklerle yapmaktadır.Fabrika Yıkımında sürekli olarak çalışan ekiplerimiz her hurda türünü çeşidine göre ayrı ayrı olarak sınıflandırma yapmaktadır.

Bu ilk ve en zor aşamadan sonra gelen işlemler ise daha kolay bir şekilde sürmektedir. Toplanan hurdalar kendi aralarında değerlerine göre sıralanır. Bu değer belirleme işlemi ise asıl olarak hurdaların içermiş olduğu bileşenlerin yüzdelerine göre belirlenir. Bu aşamadan sonra gelen işlem ise yükleme tartım gibi taşıma işlemleridir. Fabrika Yıkım hurdasını sizlere vermiş olduğumuz fiyattan tek tek sınıfında tartım yaparak sizlere vermiş olduğumuz fiyattan yerinde ödemesini nakit yapmaktayız.

Geri Dönüşüm Sisteminin Önemi

Sarı hurdası genel olarak oldukça kolay bir şekilde dönüştürülebilen ve bu dönüşüm süreci son derece kolay işleyen bir madendir. Bundan dolayı özellik ile Amerika Birleşik Devletleri içerisinde ekonominin kalkınması ve doğanın korunması amacına uygun olarak dönüştürülmektedir.

Sadece tekrardan kullanıma sokulabilmek için değil aynı zamanda ham madde olarak da kullanmak için tekrardan sisteme sokulan bu ürünler aynı zamanda geri dönüşüm aşaması içerisinde atmosfere oldukça az karbondioksit bırakırlar. Buna ek olarak oldukça düşük seviyelerdeki zararlı gazların salınımı da son derece çevreci olmaktadır.

Bütün bunlara ek olarak her şeyden önce muazzam bir para tasarrufu sağlanır ve işletmelerin üretim maliyetlerini de yarı yarıya düşürür. Geri dönüşüm işlemleri aynı zamanda oldukça geniş bir istihdam alanı yaratmaktadır.

Hemen hemen her türlü metal özellikle bozulma olmadan tekrardan geriye döndürülebilir. Fakat buna rağmen dünya genelinde bulunan hurdaların yalnızca yüzde 30’u gibi oldukça komik bir rakam geri dönüştürülmektedir. Bu konuda yapılmış olan araştırmalara göre dünya genelinde hurda üretiminin yalnızca yüzde 40’ı geri dönüştürülmüştür ayrıca yine Amerika Birleşik Devletleri’nde ham maddelerin yaklaşık olarak yüzde 42’si geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak yapılmıştır. Sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde ise her gün yaklaşık 100 milyon çelik ve teneke kutu üretilmektedir. Ayrıca demir ve çelik yeniden işleme kolaylığı bir yana oldukça büyük yapıları tekrardan geri kazanma fırsatı yaratmaktadır. Dünyanın en geri dönüştürülmüş malzemeleri olan hurdalar sıralama işlemi esnasında mıknatısların kullanılması ile geri dönüşüm ile uğraşan kimselerin bu atıkları karışık atık akımından kolay bir şekilde ayırmasını sağlamaktadır.

Ayrıca her yıl dünya genelinde yaklaşık olarak tam 400 milyon ton hurda geri dönüşüm sistemine dahil edilerek tekrardan ekonomiye kazandırılır. Bunun ile birlikte tek bir alüminyum kutusunun boş yere harcanması bu kutunun ağırlığı kadar benzini çöpe atmak ile aynı şeydir.

Fabrika Yıkım Hurdası Alan Firmalar

Hürmetsan metal fabrika yıkımı ve fabrika yıkımında çıkan hurdaları alan hurdacı firmanız olarak hizmet vermektedir. Fabrika yıkım hurdası alan firmanız hürmetsan metal tüm hurdalar için en yüksek fiyatı vermektedir. Fabrika yıkım hurdası satmak için firmamızı arayıp güncel fiyat teklifimizi anında alabilir ve tüm hurdaları adresinizden nakit olarak alan firmamıza satış yapabilirsiniz.

Hurda satım işlemi hakkında en doğru ve güvenilir adres hürmetsan metal olmaktadır. Elinizde bulunan hurdalara verilebilecek en iyi fiyatı verecek olan firmamız ile iletişime geçerek sizlerde yüksek fiyat avantajımızdan yararlanabilirsiniz. Hürmetsan metal olarak elinizde bulunan sadece fabrika yıkım hurdası gibi hurdaları değil başka her türlü hurda malzemelerin alımı yapmaktayız. Eğer elinizde geri dönüşüme sokulmayı bekleyen bir hurda bulunuyor ise lütfen bizlere ulaşın.

Fabrika Yıkım Hurdası Fiyatları

Hurdacılık sektörü oldukça değişken ve anlaşılması güç bir alandır. Çünkü bir anda yükselip bir anda düşen hurda fiyatları hurda borsası tarafından belirlenir ve sabit değildir. Bu neden ile piyasada fabrika yıkım hurdası alanında bulunan en iyi hurda fiyatlarını hürmetsan metal ile iletişime geçerek bulabilirsiniz. Sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşarak aklınızda yer alan soruların cevaplarını bulabilir ve eğer var ise istek, soru, görüş ve önerilerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp